Clifford the Big Red Dog (2021)

Kur Emili Elizabeth takon një magjistar shpëtimtar kafshësh që i jep asaj një këlysh të vogël të kuq, ajo kurrë nuk e priste të zgohej një mëngjes me një qen gjigand. Me mamanë e saj larg, Emili dhe daja i saj impulsiv por argëtues shkojnë në një aventurë për të shpëtuar qenin e tyre.

Koha: 96 min