"France"
Enemy (2013)
HD
IMDb: 6.9
91 min

Një burrë vihet në kërkim të kopjes së tij ekzakte pasi e pikasi atë në një film.

Country: , ,
FULL HD L’iniziazione (1986) 1986 5.8
L’iniziazione (1986)
L’iniziazione (1986)

L’iniziazione (1986)

+18 Komedi  1986 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
L’iniziazione (1986)
FULL HD
IMDb: 5.8
95 min

Roger është një 16-vjeçar që kërkon të humbasë virgjërinë e tij në këtë dramë erotike. Përpjekjet e tij fillestare janë të pasuksesshme, por kur Lufta e Parë Botërore fillon dhe…

Country: ,
Genre: +18, Komedi
FULL HD Kiss of the Dragon (2001) 2001 6.6
Kiss of the Dragon (2001)
Kiss of the Dragon (2001)

Kiss of the Dragon (2001)

Aksion Dramë Krim  2001 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Kiss of the Dragon (2001)
FULL HD
IMDb: 6.6
98 min

Nje agjent kinez arrin në Paris për të kapur një kriminel droge dhe bashkëpuntorin e tij. Por gjërat shkojnë keq dhe ai futet ne kurth për vrasje E vetmja gjë…

Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD The Stronghold (2020) 2020 7.0
The Stronghold (2020)
The Stronghold (2020)

The Stronghold (2020)

Aksion Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Stronghold (2020)
HD
IMDb: 7.0
105 min

Një brigadë policie që punon në lagjet e rrezikshme veriore të Marsejës, ku niveli i krimit është më i lartë se kudo tjetër në Francë.

Country:
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD The Last Exorcism Part II (2013) 2013 4.0
The Last Exorcism Part II (2013)
The Last Exorcism Part II (2013)

The Last Exorcism Part II (2013)

Horror Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
The Last Exorcism Part II (2013)
HD
IMDb: 4.0
88 min

Ndërsa Nell Sweetzer përpiqet të ndërtojë një jetë të re pas ngjarjeve të filmit të parë, forca e keqe që dikur e zotëronte atë kthehet me një plan edhe më…

Country: ,
Genre: Horror, Thriller
HD True Mothers (2020) 2020 6.9
True Mothers (2020)
True Mothers (2020)

True Mothers (2020)

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
True Mothers (2020)
HD
IMDb: 6.9
140 min

Një grua me një fëmijë të birësuar papritur kontaktohet nga nëna e vërtetë e fëmijës.

Country: ,
Genre: Dramë
HD Only Lovers Left Alive (2013) 2013 7.3
Only Lovers Left Alive (2013)
Only Lovers Left Alive (2013)

Only Lovers Left Alive (2013)

Dramë Fantazi Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Only Lovers Left Alive (2013)
HD
IMDb: 7.3
123 min

Një muzikant në depresion, bashkohet me njëriun e zemrës dhe më pas romanca e tyre do të prishet nga ardhja e motrës më të vogël dhe të papërmbajtshme.

HD Mont Blanc Murder (2006) aka Mémoire de glace 2006 5.2
Mont Blanc Murder (2006) aka Mémoire de glace
Mont Blanc Murder (2006) aka Mémoire de glace

Mont Blanc Murder (2006) aka Mémoire de glace

Dramë Krim Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Mont Blanc Murder (2006) aka Mémoire de glace
HD
IMDb: 5.2
89 min

Një inspektori i transferuar në rajonin e vogël të Mont Blankut i është dhënë një rast i çuditshëm, trupi i një burri i cili kishte mbetur i bllokuar në akull…

Country:
Genre: Dramë, Krim, Thriller
Annette (2021)
FULL HD
IMDb: 6.5
141 min

Historia e Henrit, një komedian me sens të fortë humori dhe Ann, një këngëtare me famë ndërkombëtare. Në qendër të vëmendjes, ata janë çifti i përsosur, i shëndetshëm, i lumtur…

FULL HD Her Secret Life (2017) 2017 5.4
Her Secret Life (2017)
Her Secret Life (2017)

Her Secret Life (2017)

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Her Secret Life (2017)
FULL HD
IMDb: 5.4
86 min

Lancelot humbet gruan e tij në një aksident me makinë. Ndërsa bota shembet para tij, ai zbulon se ajo nuk ishte gruaja që ai mendonte.

Country:
Genre: Dramë
HD Revenge (2009) 2009 5.2
Revenge (2009)
Revenge (2009)

Revenge (2009)

Dramë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Revenge (2009)
HD
IMDb: 5.2
130 min

Një grua dërgon të dashurin e saj në burg pasi e akuzon atë për përdhunimin e vajzës së saj. Pesëmbëdhjetë vjet më vonë, ndërsa ai kthehet për të provuar pafajësinë…

Country:
Genre: Dramë
HD Altitudes (2017) 2017 5.6
Altitudes (2017)
Altitudes (2017)

Altitudes (2017)

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Altitudes (2017)
HD
IMDb: 5.6
90 min

Isabela një kampione në alpinizëm shtyhet në kufijtë e saj maksimalë kur ajo merr një rrugë të re e të rrezikshme drejt majës së Alpeve.

Genre: Dramë
FULL HD Robin Hood: Men in Tights (1993) 1993 6.7
Robin Hood: Men in Tights (1993)
Robin Hood: Men in Tights (1993)

Robin Hood: Men in Tights (1993)

Aventurë Komedi Muzikë  1993 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Robin Hood: Men in Tights (1993)
FULL HD
IMDb: 6.7
104 min

Një remake klasike e Robin Hood: Prince of Thieves (1991) e cila ndjek një parodie të mbushur me këngë, humor dhe skena komike…

FULL HD The Last Mercenary (2021) 2021 5.4
The Last Mercenary (2021)
The Last Mercenary (2021)

The Last Mercenary (2021)

Aksion Komedi  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
The Last Mercenary (2021)
FULL HD
IMDb: 5.4
110 min

Një ish agjent misterioz i shërbimit sekret Richard Brumére, duhet të kthehet urgjentisht në Francë pasi djali i tij akuzohet padrejtësisht për trafik armësh dhe droge nga qeveria, për shkak…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD The Counterfeiters (2010) 2010 5.9
The Counterfeiters (2010)
The Counterfeiters (2010)

The Counterfeiters (2010)

Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Counterfeiters (2010)
HD
IMDb: 5.9
121 min

Parisi i viteve 1920. Pasi djaloshi Bernard zbulon se njeriu që e rriti nuk është në të vërtetë i ati, ai largohet nga shtëpia për të jetuar me mikun e…

Country:
Genre: Dramë
Time of secrets, Time of Love 2020
Time of secrets, Time of Love
Time of secrets, Time of Love

Time of secrets, Time of Love

Biografi Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi:
Time of secrets, Time of Love
TMDb: 6.7
52 min

Duke mënjanuar komitetin disiplinor, Marseli mund të qëndrojë në gjimnaz. Ai bëhet udhëheqës ndër shokët e tij të klasës, duke forcuar personalitetin e tij, duke marrë pjesë në trazira… Marseli…

Country:
Genre: Biografi, Dramë
HD 1905 (2005) 2005 6.2
1905 (2005)
1905 (2005)

1905 (2005)

Dramë Histori  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
1905 (2005)
HD
IMDb: 6.2
105 min

Në kulmin e trazirave politike në Francë midis republikanëve dhe të krishterëve, një mësuese e re dhe një aktivist i ashpër bien në dashuri dhe martohen në një romancë të…

Country:
Genre: Dramë, Histori
Chicken Run (2000)
HD
IMDb: 7.0
84 min

Kur një gjel fluturon në një fermë pulash, pulat e shohin atë si një mundësi për t’i shpëtuar pronarëve të tyre të këqij.

Country: , , ,
HD Murdered (2012) 2012 5.8
Murdered (2012)
Murdered (2012)

Murdered (2012)

Dramë Krim Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Murdered (2012)
HD
IMDb: 5.8
93 min

Keti kishte filluar përgatitjet që herët në mëngjes. Ajo do të festojë 20-vjetorin e lindjes së vajzës së saj. Por pikërisht në këtë ditë, jeta e Ketit do shkatërrohet kur…

Country:
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD The Dark Sea (2006) 2006 4.6
The Dark Sea (2006)
The Dark Sea (2006)

The Dark Sea (2006)

+18 Dramë Romancë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
The Dark Sea (2006)
HD
IMDb: 4.6
83 min

Pasi po heton vdekjen e një vajze shoqëruese, një inspektor policie gjen veten e tij duke eksploruar anën e zjarrtë dhe misterioze të jetës së natës në Romë. Ky hetim…

Country: ,
Genre: +18, Dramë, Romancë