"Hong Kong"
HD Police Story: Lockdown (2013) 2013 6.0
Police Story: Lockdown (2013)
Police Story: Lockdown (2013)

Police Story: Lockdown (2013)

Aksion Dramë Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Police Story: Lockdown (2013)
HD
IMDb: 6.0
110 min

Një burrë duke kërkuar lirmin e një të burgosuri, merr peng një polic me vajzën e tij dhe një grup njerëzish.

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Kung Fu Jungle (2014) 2014 6.5
Kung Fu Jungle (2014)
Kung Fu Jungle (2014)

Kung Fu Jungle (2014)

Aksion Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Kung Fu Jungle (2014)
HD
IMDb: 6.5
100 min

Një instruktor artesh marciale nga forcat policore, burgoset pasi vret dikë aksidentalisht. Por kur një vrasës i keq fillon të shënjestrojë mjeshtrat e artit marcial, instruktori ofrohet të ndihmojë policinë…

Country: ,
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Kung Fu League (2018) 2018 5.0
Kung Fu League (2018)
Kung Fu League (2018)

Kung Fu League (2018)

Aksion Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Kung Fu League (2018)
HD
IMDb: 5.0
102 min

Fei Jingxiong, një artist karikaturash është në një rivalitet me menaxherin e kompanisë se tij për të fituar zemrën e Baoer-it. Ai do te kërkoje ndihmen e 4 mjeshtresh legjendare…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD As the Light Goes Out (2014) 2014 6.2
As the Light Goes Out (2014)
As the Light Goes Out (2014)

As the Light Goes Out (2014)

Aksion Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
As the Light Goes Out (2014)
HD
IMDb: 6.2
115 min

Ndërsa tre miq të vjetër punojnë së bashku si zjarrfikës në Hong Kong, një zjarr shpërthen në një bllok banimi në prag të Krishtlindjeve duke kërcënuar që i gjithë qyteti…

Country:
Genre: Aksion, Dramë
Mulan (2020)
HD
IMDb: 5.5
115 min

Një vajzë e re bukuroshe maskohet si një luftëtar mashkull në mënyrë që të shkojë në luftë në vend të babait të saj pasi ai është i sëmurë.

Country: , ,
HD The Monkey King (2014) 2014 4.9
The Monkey King (2014)
The Monkey King (2014)

The Monkey King (2014)

Aksion Aventurë Familjar  2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
The Monkey King (2014)
HD
IMDb: 4.9
90 min

Historia e Sun Wukong një majmun mistrec i cili u krijua për t’i dhënë fund luftës midis demonëve dhe parajsës. Ai do të kalojë shumë pengesa nga më të ndryshmet…

Country: ,
Mulan II (2004)
HD
IMDb: 5.7
79 min

Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyj, dhe një sulm i befasishëm nga Mongolët prish shumë plane.

HD Happy Together (1997) 1997 7.8
Happy Together (1997)
Happy Together (1997)

Happy Together (1997)

Dramë Romancë  1997 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Happy Together (1997)
HD
IMDb: 7.8
96 min

Dy djem të rinj nga Hong Kongu vendosin të shkojnë në një aventurë në Argjentinë. Kur mbërrijnë atje, e gjejnë veten para disa vështirësive dhe kuptojnë se rrugët e tyre…

Genre: Dramë, Romancë
HD Palm Springs (2020) 2020 7.5
Palm Springs (2020)
Palm Springs (2020)

Palm Springs (2020)

Komedi Romancë Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Palm Springs (2020)
HD
IMDb: 7.5
90 min

Kur Nilsi i pakujdesshëm dhe shoqëruesja e nderit Sarah takohen rastësisht në një dasmë në Palm Springs, gjërat ndërlikohen pasi ata nuk janë në gjendje të shpëtojnë nga vendi, vetja…

Country: ,
HD The Silent War (2012) 2012 6.2
The Silent War (2012)
The Silent War (2012)

The Silent War (2012)

Dramë Mister  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Silent War (2012)
HD
IMDb: 6.2
120 min

Historia e një rekruti me perceptim dëgjimor të avancuar, që punon me një njësi sekrete qeveritare për të kapur një armik të padukshëm.

Country: ,
Genre: Dramë, Mister
HD Chasing the Dragon II: Wild Wild Bunch (2019) 2019 5.8
Chasing the Dragon II: Wild Wild Bunch (2019)
Chasing the Dragon II: Wild Wild Bunch (2019)

Chasing the Dragon II: Wild Wild Bunch (2019)

Aksion Dramë Histori Krim Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Chasing the Dragon II: Wild Wild Bunch (2019)
HD
IMDb: 5.8
101 min

Rrëmbyesi serial i miliarderëve, në kërkim të dëmshpërblimit, Logani, ka qenë në krye të krimit në Hong Kong. Tani, banda e tij synon të pasurit përtej Hong Kongut, ndaj ka…

Country: ,
HD The Grand Grandmaster (2020) 2020 5.0
The Grand Grandmaster (2020)
The Grand Grandmaster (2020)

The Grand Grandmaster (2020)

2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
The Grand Grandmaster (2020)
HD
IMDb: 5.0
117 min

Ndjenjat e papritura lindin mes një djali dhe rivales së tij në boks dhe kjo gjë sjell ndryshimin e gjithë planit të tij për finalen e shumëpritur kundra saj.

Country: ,
Genre: Uncategorized
HD Enter the Fat Dragon (2020) 2020 5.6
Enter the Fat Dragon (2020)
Enter the Fat Dragon (2020)

Enter the Fat Dragon (2020)

Aksion Komedi Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Enter the Fat Dragon (2020)
HD
IMDb: 5.6
96 min

Një polic caktohet që të shoqërojë një kriminel në Japoni, ndërkohë që po përballej me problemet në marrëdhënie, po ashtu dhe me ndryshimin e tij në pamjen fizike.

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Mr. Long (2017) 2017 7.1
Mr. Long (2017)
Mr. Long (2017)

Mr. Long (2017)

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Mr. Long (2017)
HD
IMDb: 7.1
129 min

Vrasësit profesionist me pagesë, zotit Long, i caktohet një detyrë e re në Japoni. Kur gjëra nuk shkojnë siç duhet, atij i duhet të zhduket. Me shumë plagë në trup,…

Genre: Dramë
HD Rumble in the Bronx (1995) 1995 6.8
Rumble in the Bronx (1995)
Rumble in the Bronx (1995)

Rumble in the Bronx (1995)

Aksion Komedi Krim Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Rumble in the Bronx (1995)
HD
IMDb: 6.8
87 min

Një djalosh i ri vjen për vizitë tek xhaxhai i tij në Nju Jork për ta ndihmuar, por përfundon duke luftuar kundra një bande rrugësh me aftësitë e tij në…

Country:
HD The Fatal Raid (2019) 2019 5.0
The Fatal Raid (2019)
The Fatal Raid (2019)

The Fatal Raid (2019)

Aksion Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
The Fatal Raid (2019)
HD
IMDb: 5.0
91 min

Një luftë mes një polici të dhunshëm dhe një gangsteri gjakderdhës që lë fakteqësi nga të dyja anët. Anëtarja e mbijetuar për 20 vite e skuadrës Zonja Fong (Macja e…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Komedi
HD Cloud Atlas (2012) 2012 7.4
Cloud Atlas (2012)
Cloud Atlas (2012)

Cloud Atlas (2012)

Dramë Sci-fi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Cloud Atlas (2012)
HD
IMDb: 7.4
172 min

Gjithçka është e lidhur me njëra-tjetrën: një ditar i vitit 1849 i një udhëtimi oqeanik përmes Paqësorit, disa letra të një kompozitori drejt një miku të tij, një triler që…

Genre: Dramë, Sci-fi
HD The Accidental Spy (2001) 2001 5.9
The Accidental Spy (2001)
The Accidental Spy (2001)

The Accidental Spy (2001)

Aksion Komedi Thriller  2001 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Accidental Spy (2001)
HD
IMDb: 5.9
87 min

Ky film paraqet jetën e Bak Jenit, një shitësi që kërkon me ngulm pak aksion në jetën e tij. Pas kapjes së disa hajdutëve në qendrën tregtare, ai shndërrohet në…

Country:
HDRIP Ip Man 4: The Finale (2019) 2019 7.1
Ip Man 4: The Finale (2019)
Ip Man 4: The Finale (2019)

Ip Man 4: The Finale (2019)

Aksion Dramë Histori  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Ip Man 4: The Finale (2019)
HDRIP
IMDb: 7.1
107 min

Mjeshtri i Kung Fu-se Ip Man udheton ne Amerike per te gjetur nje shkolle per te birin dhe zbulon qe nxenesi i tij Bruce Lee ka merzitur nje komunitet kinezesh…

Country: ,
HD Game of Death (1978) 1978 6.1
Game of Death (1978)
Game of Death (1978)

Game of Death (1978)

Aksion Dramë Krim Thriller  1978 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Game of Death (1978)
HD
IMDb: 6.1
100 min

Një yll i arteve marciale duhet të falsifikojë vdekjen e tij për të gjetur njerëzit që po përpiqen ta vrasin.

Country: ,