"Iceland"
HD James Bond: Die Another Day (2002) 2002 6.1
James Bond: Die Another Day (2002)
James Bond: Die Another Day (2002)

James Bond: Die Another Day (2002)

Aksion Aventurë Thriller  2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
James Bond: Die Another Day (2002)
HD
IMDb: 6.1
133 min

Misioni i ri i Xhejms Bond për të hetuar lidhjen mes një terroristi Korean dhe një baroni diamantesh sabotohet kur ai tradhëtohet dhe kapet rob nga armiku. Tani misioni i…

Lamb (2021)
FULL HD
IMDb: 6.5
106 min

Në Islandën rurale, një çift pa fëmijë zbulojnë një të sapolindur të çuditshëm dhe jo normal në tufën e tyre të deleve. Ata vendosin ta rrrisin si fëmijën e tyre…

Country: , ,
Genre: Dramë, Horror, Mister
HD Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014) 2014 6.9
Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014)
Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014)

Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014)

Aksion Horror Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014)
HD
IMDb: 6.9
100 min

Nëse dita më e keqe e jetës tuaj do të përbëhej nga një vrasje aksidentale e të dashurës tuaj me një sëpatë, me një rrethore prej zinxhiri rreth krahut tuaj,…

Country: , , ,
Genre: Aksion, Horror, Komedi
HD Valhalla (2019) 2019 5.7
Valhalla (2019)
Valhalla (2019)

Valhalla (2019)

Aventurë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Valhalla (2019)
HD
IMDb: 5.7
105 min

Në kohën e luftëtarëve Vikingë dhe zotave të fuqishëm nordik, dy fëmijë të vegjël ndeshen me përbindësha dhe perëndi të inatosura që të parandalojnë një profeci të vjetër që mund…

Everest (2015)
HD
IMDb: 7.1
121 min

“Bazuar në një histori të vërtetë”: Një ekspeditë ngjitjeje në malin Everest shkatërrohet nga një stuhi e rëndë bore.

Country: , ,
HD The Professor and the Madman (2019) 2019 7.3
The Professor and the Madman (2019)
The Professor and the Madman (2019)

The Professor and the Madman (2019)

Dramë Histori Mister Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Professor and the Madman (2019)
HD
IMDb: 7.3
124 min

Profesori Xhejms Murei fillon të mbledhë fjalët e para për botimin e parë të Fjalorit Anglisht të Oksfordit në mesin e shekullit të 19-të dhe merr mbi 10.000 fjalë nga…

HD Arctic (2018) 2018 6.8
Arctic (2018)
Arctic (2018)

Arctic (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Arctic (2018)
HD
IMDb: 6.8
98 min

Një burrë i bllokuar në Arktik pas rrëzimit të një aeroplani duhet të vendosë nëse do të rrijë në kampin e tij apo të nisë një udhëtim vdekjeprurës përmes së…

Country:
Genre: Dramë
22 July (2018)
HD
IMDb: 6.8
143 min

Një histori e sulmit më të rëndë terrorist që ka pësuar Norvegjia, në të cilin u vranë mbi 70 njerëz. “22 Korriku” na tregon për vetë fatkeqësinë, të mbijetuarit, sistemin…

Country: , ,
HD Unknown Soldier (2017) 2017 7.8
Unknown Soldier (2017)
Unknown Soldier (2017)

Unknown Soldier (2017)

Dramë Luftë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Unknown Soldier (2017)
HD
IMDb: 7.8
132 min

“Ushtari i panjohur” përfaqëson sakrificën ë ushtarëve finlandez për të fituar luftën kundër Rusisë.

Genre: Dramë, Luftë
HD Z for Zachariah (2015) 2015 6.0
Z for Zachariah (2015)
Z for Zachariah (2015)

Z for Zachariah (2015)

Sci-fi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Z for Zachariah (2015)
HD
IMDb: 6.0
98 min

Pas një shkatërrimi që shfarosi pjesën më të madhe të njerëzimit, dy burra, një minator dhe një shkenctar, e gjejnë veten në një trekëndësh dashurie bashkë me një femër të…

Genre: Sci-fi
Adrift (2018)
HD
IMDb: 6.6
96 min

Historia e vërtetë e Tami Oldham dhe Riçard Sharpit, të cilët po lundronin krejt të vetëm në oqean, gjatë një prej uraganeve më katastrofike në histori. Pas stuhisë, Tami e…

Country: , ,
HD Child Eater (2016) 2016 4.3
Child Eater (2016)
Child Eater (2016)

Child Eater (2016)

Horror  2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Child Eater (2016)
HD
IMDb: 4.3
82 min

Një natë e thjeshtë e për Helenën, merr një kthesë të tmerrshme kur kupton se gogoli është me të vërtetë në dollapin e Lukasit.

Country: ,
Genre: Horror
HD Jar City a.k.a Myrin (2006) 2006 6.9
Jar City a.k.a Myrin (2006)
Jar City a.k.a Myrin (2006)

Jar City a.k.a Myrin (2006)

Dramë Krim Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Jar City a.k.a Myrin (2006)
HD
IMDb: 6.9
93 min

Një vrasje që zbulon sekrete korruptive në një qytet të vogël, prej kohësh të varrosura, për një detektiv të policisë dhe skuadrën e tij.

Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD I Remember You (2017) 2017 6.1
I Remember You (2017)
I Remember You (2017)

I Remember You (2017)

Dramë Horror Mister Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
I Remember You (2017)
HD
IMDb: 6.1
105 min

Kjo është historia e një burri dhe një gruaje që fillojnë të rikonstruktojnë një shtëpi të vjetër. Por, ata nuk e dinë akoma se ky qytet ka një histori të…

Country:
Kung Fu Yoga (2017)
HD
IMDb: 5.2
107 min

Dy profesorë arkeologjie vihen në kërkim të një thesari të humbur. Bashkë me asistentët – studentë të tyre nisen për një aventurë që i çon nga akujt e Tibetit në…

HD Bokeh (2017) 2017 5.0
Bokeh (2017)
Bokeh (2017)

Bokeh (2017)

Sci-fi Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Bokeh (2017)
HD
IMDb: 5.0
92 min

Gjatë pushimeve në Islandë, një çifti i ri amerikanësh zgjohen një mëngjes dhe me sa duket gjithë njerëzit e tjerë janë zhdukur nga faqja e dheut. Ata luftojnë të mbijetojnë…

Country: ,
Genre: Sci-fi, Thriller
HD Black’s Game (2012) 2012 6.8
Black’s Game (2012)
Black’s Game (2012)

Black’s Game (2012)

Dramë Krim Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Black’s Game (2012)
HD
IMDb: 6.8
104 min

Pasi u njoh me një mik fëmijrie Stebi u bashkua me botën e drogës për të paguar borxhin e tij.

Country:
Genre: Dramë, Krim, Thriller