"Luxembourg"
HD A Stork’s Journey (2017) 2017 5.8
A Stork’s Journey (2017)
A Stork’s Journey (2017)

A Stork’s Journey (2017)

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
A Stork’s Journey (2017)
HD
IMDb: 5.8
85 min

Edhe pse të gjithë të tjerët mendojnë se ai është një harabel, Rikardi është i bindur se ai është një lejlek.

HD Ooops! The Adventure Continues (2020) 2020 6.0
Ooops! The Adventure Continues (2020)
Ooops! The Adventure Continues (2020)

Ooops! The Adventure Continues (2020)

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Ooops! The Adventure Continues (2020)
HD
IMDb: 6.0
85 min

Të pranishëm në përmbytje, dy hutaqët luftojnë për të ri-bashkuar një familje joortodokse, të rregullojnë një vullkan dhe për të negociuar një marrëveshje paqeje mbi një Arkë të dëmtuar.

Ooops! Noah is Gone…(2015)
FULL HD
IMDb: 5.8
87 min

Kur dy kafshë të ngathëta përpiqen të rrinë larg Arkës së Noas, ata fillojnë një aventurë për të mbijetuar të vetëm. Arka është nisur. Ujërat po ngrihen shpejt. Për një…

Wolfwalkers (2020)
HD
IMDb: 8.2
103 min

Wolfwalkers: Një gjuetare e re dhe babai i saj udhëtojnë për në ‘Irlandë’ për të ndihmuar në zhdukjen e tufës së fundit të ujqve. Por gjithçka ndryshon kur ajo miqësohet…

HD Sleepless Night (2011) 2011 6.7
Sleepless Night (2011)
Sleepless Night (2011)

Sleepless Night (2011)

Dramë Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Sleepless Night (2011)
HD
IMDb: 6.7
103 min

Një polici me lidhje me botën e krimit i zbulohet identiteti kur ai bashkë me kolegun e tij kapen duke vjedhur kokainë nga një shpërndarës droge të fuqishëm, duke e…

Genre: Dramë, Thriller
The Room (2019)
HD
IMDb: 6.0
100 min

Në fillimet e jetës së tyre bashkë në një qytezë afër Nju Jorkut, një çift i ri zbulon një dhomë misterioze në shtëpinë e tyre, e cila mund t’iu plotësojë…

HD The Breadwinner (2017) 2017 7.7
The Breadwinner (2017)
The Breadwinner (2017)

The Breadwinner (2017)

Animuar Dramë Familjar  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
The Breadwinner (2017)
HD
IMDb: 7.7
94 min

Parvana është një vajzë 11 vjeçare, e cila jeton nën ligjet e Talibanit në Afganistanin e vitit 2001. Pas arrestimit të babait të saj, ajo pret flokët si djalë për…

HD Never Grow Old (2019) 2019 5.9
Never Grow Old (2019)
Never Grow Old (2019)

Never Grow Old (2019)

Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Never Grow Old (2019)
HD
IMDb: 5.9
100 min

Një varrmihës irlandez përfiton kur disa kriminelë pushtojnë një qytet paqësor amerikan. Por familja e tij fillon e kërcënohet, teksa numri i të vdekurve vazhdon e rritet.

Genre: Western
Kursk (2018)
HD
IMDb: 6.6
117 min

Bazuar në katastrofën e vitit 2000, kur në nëndetësen “Kursk” K-141 vdiqën 118 marinarë rusë. Nëndetësja u mbyt gjatë një stërvitjeje detare ruse në Detin Barent, pas shpërthimeve brenda saj….

HD White Fang (2018) 2018 6.9
White Fang (2018)
White Fang (2018)

White Fang (2018)

Animuar Familjar  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
White Fang (2018)
HD
IMDb: 6.9
85 min

Dhëmbi i Bardhë, i lindur nga bashkimi i një qeni-ulkonjë me një ujk, rritet për të patur forcën e kurajën e një ujku, me trupin e një qeni. Ai, bashkë…

Country: , ,
Genre: Animuar, Familjar
HD Toy Gun (2018) 2018 5.2
Toy Gun (2018)
Toy Gun (2018)

Toy Gun (2018)

Aksion Komedi Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Toy Gun (2018)
HD
IMDb: 5.2
90 min

Ruxhero është një djalosh i qetë, i cili impulsivisht vjedh një bankë për t’i provuar ish-gruas së tij se është i guximshëm. Një hetim policor i përshkon të gjithë, përveç…

Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Black ’47 (2018) 2018 6.8
Black ’47 (2018)
Black ’47 (2018)

Black ’47 (2018)

Dramë Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Black ’47 (2018)
HD
IMDb: 6.8
100 min

Në vitin 1847, një ushtar irlandez pasi kthehet nga lufta gjen nënën e tij të vdekur nga uria dhe vëllanë të vrarë nga britanikët. Ai bën çdo gjë që të…

Genre: Dramë, Western
HD Mary Shelley (2017) 2017 6.4
Mary Shelley (2017)
Mary Shelley (2017)

Mary Shelley (2017)

Dramë Romancë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Mary Shelley (2017)
HD
IMDb: 6.4
120 min

Biografia e shkrimtares Meri Shelli, e cila në moshën 16-vjeçare takoi poetin 21-vjeçar Persi Shelli, marrëdhënia e të cilëve rezultoi në shkrimin e mëvonshëm të veprës “Frankenshtajn” të Merit.

Country: , , ,
Genre: Dramë, Romancë
HD Luis and the Aliens (2018) 2018 6.0
Luis and the Aliens (2018)
Luis and the Aliens (2018)

Luis and the Aliens (2018)

Animuar Aventurë Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Luis and the Aliens (2018)
HD
IMDb: 6.0
86 min

Luisi 12-vjeçar nis një aventurë të këndshme për të ndihmuar tre jashtëtokësorë të vegjël të kthehen në anijen e tyre të madhe. Nga ana tjetër, ai duhet t’i shpëtojë një…

HD Dragon Hunters (2008) 2008 6.6
Dragon Hunters (2008)
Dragon Hunters (2008)

Dragon Hunters (2008)

Aksion Animuar Aventurë  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Dragon Hunters (2008)
HD
IMDb: 6.6
80 min

Një përrallë fantastike që tregon aventurat e dy gjahtarëve të dragonjve!

Mr. Nobody (2009)
HD
IMDb: 7.8
141 min

Një djalë qëndron në një platformë stacioni përderisa një tren është gati për tu nisur. A duhet ai të shkojë me nënën e tij apo të qëndrojë me babain e…

HD Bastille Day (2016) 2016 6.3
Bastille Day (2016)
Bastille Day (2016)

Bastille Day (2016)

Aksion  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Bastille Day (2016)
HD
IMDb: 6.3
92 min

Kur një xhepist dhe një ish-agjent i CIA-s nisin një mision anti-terroristë në Francë, ata zbulojnë se persona të shteti fshihen pas akteve terroriste dhe…

Genre: Aksion
Colonia (2015)
HD
IMDb: 7.1
110 min

Kërkimi i dëshpëruar i një gruaje për të dashurin e saj të rrëmbyer që e tërheq atë në Koloninë famëkeqe të Dignidad, një sekt prej të clit askush nuk ka…

HD The Last Diamond (2014) 2014 6.3
The Last Diamond (2014)
The Last Diamond (2014)

The Last Diamond (2014)

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Last Diamond (2014)
HD
IMDb: 6.3
108 min

Simoni sapo është liruar nga burgu dhe është në liri me kusht. Shoku i tij, Alberti i lutet që të pranojë edhe një punë të fundit. Të vjedhë diamantin e…

Genre: Dramë
JCVD (2008)
HD
IMDb: 7.1
97 min

Ndërmjet problemeve të tij me taksat dhe betejën gjyqësore me gruan e tij për kujdestarinë e vajzës së tij, Jean-Claude Van Damme kthehet në vendin e lindjes së tij për…