"Norway"
The Trip (2021)
FULL HD
IMDb: 7.0
113 min

Një regjizor dhe gruaja e tij aktore shkojnë në një shtëpi pushimi në pyll me planin për të vrarë njëri-tjetrin. Ngjarjet marrin një drejtim tjetër kur përfshihen dhe tre të…

Country:
Genre: Aksion, Horror, Komedi
HD A Stork’s Journey (2017) 2017 5.8
A Stork’s Journey (2017)
A Stork’s Journey (2017)

A Stork’s Journey (2017)

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
A Stork’s Journey (2017)
HD
IMDb: 5.8
85 min

Edhe pse të gjithë të tjerët mendojnë se ai është një harabel, Rikardi është i bindur se ai është një lejlek.

HD About Endlessness (2019) 2019 6.9
About Endlessness (2019)
About Endlessness (2019)

About Endlessness (2019)

Dramë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
About Endlessness (2019)
HD
IMDb: 6.9
78 min

Një reflektim mbi jetën njerëzore me gjithë bukurinë dhe mizorinë e saj, shkëlqimin dhe banalitetin, të udhëhequr nga një rrëfimtar i Scheherazade-esque. Momentet pa pasoja kanë të njëjtën domethënie si…

Genre: Dramë, Fantazi
HD The Ash Lad: In Search of the Golden Castle (2019) 2019 6.3
The Ash Lad: In Search of the Golden Castle (2019)
The Ash Lad: In Search of the Golden Castle (2019)

The Ash Lad: In Search of the Golden Castle (2019)

Aventurë Familjar Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Ash Lad: In Search of the Golden Castle (2019)
HD
IMDb: 6.3
99 min

Kur Mbreti dhe Mbretëresha helmohen, vëllezërit Per dhe Pol arrestohen si të dyshuarit për vrasjen. Vëllai i vogël Espen “Ash Lad” dhe Princesha Kristin u nisën në një kërkim për…

Country:
HD The Keeper of Lost Causes (2013) 2013 7.2
The Keeper of Lost Causes (2013)
The Keeper of Lost Causes (2013)

The Keeper of Lost Causes (2013)

Dramë Krim Mister  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Keeper of Lost Causes (2013)
HD
IMDb: 7.2
96 min

Një oficer policie, Karl Mork është vënë në krye të një sektori të posaçëm të rasteve të mbyllura, i shoqëruar vetëm nga ndihmësi i tij, Asad. Ata të dy fillojnë…

Genre: Dramë, Krim, Mister
HD Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014) 2014 6.9
Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014)
Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014)

Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014)

Aksion Horror Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014)
HD
IMDb: 6.9
100 min

Nëse dita më e keqe e jetës tuaj do të përbëhej nga një vrasje aksidentale e të dashurës tuaj me një sëpatë, me një rrethore prej zinxhiri rreth krahut tuaj,…

Country: , , ,
Genre: Aksion, Horror, Komedi
HD Borning (2014) 2014 6.2
Borning (2014)
Borning (2014)

Borning (2014)

Aksion Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Borning (2014)
HD
IMDb: 6.2
89 min

Roi është i çmendur pas makinave, dhe drejton dyqanin e pjesëve të këmbimit “Hamshori” ndërkohë që nget Mustangun e tij të verdhë, shumë larg prej vajzës së tij e cila,…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
Mortal (2020)
HD
IMDb: 5.7
104 min

Një djalosh Amerikan, papritur mëson se zotëron fuqi të mbinatyrshme, të cilat bazohen në mitologjinë Norvegjeze. Udhëtimi i tij në vendin e të parëve, do të kthehet në një aventurë…

Country: , ,
HD Exit Plan (2019) 2019 5.5
Exit Plan (2019)
Exit Plan (2019)

Exit Plan (2019)

Dramë Mister  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Exit Plan (2019)
HD
IMDb: 5.5
90 min

Maksi, një agjent sigurimesh, është në mes të një krize ekzistenciale. Ndërsa po zgjidhte një rast të vështirë të zhdukjes së një burri të martuar, ai zbulon sekretin e Hotel…

Genre: Dramë, Mister
HD Spread Your Wings (2019) 2019 7.3
Spread Your Wings (2019)
Spread Your Wings (2019)

Spread Your Wings (2019)

Aventurë Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Spread Your Wings (2019)
HD
IMDb: 7.3
113 min

Frymëzuar nga një histori e vërtetë, filmi tregon një histori të rrallë. Një adoleshent, del nga bota e tij e mbyllur, duke nisur një aventurë me babain e tij. Udhëtimi…

Country: ,
HD Out Stealing Horses (2019) 2019 6.7
Out Stealing Horses (2019)
Out Stealing Horses (2019)

Out Stealing Horses (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Out Stealing Horses (2019)
HD
IMDb: 6.7
123 min

Një i ve zhvendoset në një nga pyjet e Norvegjisë pas vdekjes së gruas së tij. Në atë vend, një takim i rastësishëm rikthen kujtimet nga e kaluara e tij.

Country: , ,
Genre: Dramë
HD Valhalla (2019) 2019 5.7
Valhalla (2019)
Valhalla (2019)

Valhalla (2019)

Aventurë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Valhalla (2019)
HD
IMDb: 5.7
105 min

Në kohën e luftëtarëve Vikingë dhe zotave të fuqishëm nordik, dy fëmijë të vegjël ndeshen me përbindësha dhe perëndi të inatosura që të parandalojnë një profeci të vjetër që mund…

HD Divine Love (2019) 2019 6.3
Divine Love (2019)
Divine Love (2019)

Divine Love (2019)

Dramë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Divine Love (2019)
HD
IMDb: 6.3
101 min

(+18) Një notere mundohet të shfrytëzojë punën e saj për të bindur çiftet në prag divorci që të qëndrojnë së bashku teksa në jetën e saj si një besimtare e…

Genre: Dramë, Sci-fi
HD Ella Bella Bingo (2020) 2020 4.8
Ella Bella Bingo (2020)
Ella Bella Bingo (2020)

Ella Bella Bingo (2020)

Animuar Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Ella Bella Bingo (2020)
HD
IMDb: 4.8
75 min

Ela Bela, së cilës i pëlqen të bëjë numra magjie në cirk, e mëson magjinë e vërtetë të miqësisë kur një fëmijë i ri vjen në qytet. Ata nisen së…

Country:
Genre: Animuar, Familjar
HD The Quake (2018) 2018 6.2
The Quake (2018)
The Quake (2018)

The Quake (2018)

Aksion Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Quake (2018)
HD
IMDb: 6.2
106 min

Në vitin 1904 një tërmet me magnitudë 5.4 i shkallës Rihter goditi Oslon, me epiqendër në “Grabenin e Oslos”, që ndodhet nën kryeqytetin norvegjez. Shenja të ngjashme lajmërojnë për një…

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD The Girl with the Dragon Tattoo (2009) 2009 7.8
The Girl with the Dragon Tattoo (2009)
The Girl with the Dragon Tattoo (2009)

The Girl with the Dragon Tattoo (2009)

Dramë Krim Mister Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Girl with the Dragon Tattoo (2009)
HD
IMDb: 7.8
152 min

Gazetari Mikael Blomkvist ndihmohet nga një haker kompjuterash për të kërkuar për një femër që ka dyzet vjet e humbur.

HD The 12th Man (2017) 2017 7.4
The 12th Man (2017)
The 12th Man (2017)

The 12th Man (2017)

Dramë Luftë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The 12th Man (2017)
HD
IMDb: 7.4
135 min

Ngjarjet e jashtëzakonshme në këtë Film janë bazuar në ato që kanë ndodhur vërtet. 12 Ushtarë norvegjez stërviten nga forcat e armatosura britanike për të ndërmarrë një mision sabotimit në…

Country:
Genre: Dramë, Luftë
HD The Girl with the Dragon Tattoo (2011) 2011 7.8
The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
The Girl with the Dragon Tattoo (2011)

The Girl with the Dragon Tattoo (2011)

Dramë Krim Mister Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
HD
IMDb: 7.8
158 min

Gazetari Mikael Blomkvist ndihmohet në kërkimin e tij për një grua të zhdukur 40 vjetmë parë nga Lisbeth Salander, një haker e re në moshë…

Country: , ,
HD Hold Up (2010) 2010 6.5
Hold Up (2010)
Hold Up (2010)

Hold Up (2010)

Aksion Dramë Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Hold Up (2010)
HD
IMDb: 6.5
87 min

Grabitja më spektakolare në historinë e Norvegjisë: 11 burra bllokojnë sheshin qendror të qytetit të Stavangerit, të veshur si njësi e forcave speciale. Hap pas hapi, historia reale e vjedhjes…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Polaroid (2019) 2019 5.1
Polaroid (2019)
Polaroid (2019)

Polaroid (2019)

Horror Mister Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Polaroid (2019)
HD
IMDb: 5.1
88 min

Nxënësja e shkollës së mesme Bër Fiçer, nuk e ka idenë e sekreteve të errëta që fshihen pas kamerës misterioze që ajo ka në duar. Por nuk do t’i duhet…

Country: ,