"Poland"
Lamb (2021)
FULL HD
IMDb: 6.5
106 min

Në Islandën rurale, një çift pa fëmijë zbulojnë një të sapolindur të çuditshëm dhe jo normal në tufën e tyre të deleve. Ata vendosin ta rrrisin si fëmijën e tyre…

Country: , ,
Genre: Dramë, Horror, Mister
FULL HD Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020) 2020 4.8
Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020)
Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020)

Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020)

Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020)
FULL HD
IMDb: 4.8
102 min

Një grup të rinjsh shkojnë në një kamp në natyrë ku nuk lejohen telefonat. Atje ata përballen me një rrezik të madh vdekjeprurës të cilit vështirë se mund ti shpëtojnë…

Country:
Genre: Horror, Thriller
HD Jack Strong (2014) 2014 7.1
Jack Strong (2014)
Jack Strong (2014)

Jack Strong (2014)

Histori Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Jack Strong (2014)
HD
IMDb: 7.1
128 min

Spiuni më spektakolar polak i Luftës së Ftohtë, kolonel Rishard Kuklinski, informon amerikanët në lidhje me sekretet e larta të bllokut komunist.

Country:
Genre: Histori, Thriller
FULL HD 365 Days (2020) +18 2020 3.3
365 Days (2020) +18
365 Days (2020) +18

365 Days (2020) +18

+18 Dramë Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
365 Days (2020) +18
FULL HD
IMDb: 3.3
114 min

Pasi rrëmben vajzën e ëndrrave të tij, Masimo një gangster i mafjes së madhe Siçiliane i jep asaj 365 ditë kohë që ajo të dashurohet me të, dhe nëse nuk…

Country:
Genre: +18, Dramë, Romancë
HD Psy 3: W imie zasad (2020) 2020 6.3
Psy 3: W imie zasad (2020)
Psy 3: W imie zasad (2020)

Psy 3: W imie zasad (2020)

Action Crime  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Psy 3: W imie zasad (2020)
HD
IMDb: 6.3
126 min

Franz Maurer lirohet pas 25 viteve në burg, dhe zbulon që shteti i tij, Polanda ka ndryshuar totalisht…

Country:
Genre: Action, Crime
HD The Way Back (2010) 2010 7.3
The Way Back (2010)
The Way Back (2010)

The Way Back (2010)

Aventurë Dramë Histori  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Way Back (2010)
HD
IMDb: 7.3
133 min

Më 1941, 7 të dënuar arratisen nga burgu mizor i siberisë ku ata mbaheshin, dhe kalojnë himalajet duke bërë mbi 4000 km rrugë, me shpresën për të gjetur lirinë. Ky…

HD Legacy of Lies (2020) 2020 4.9
Legacy of Lies (2020)
Legacy of Lies (2020)

Legacy of Lies (2020)

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Legacy of Lies (2020)
HD
IMDb: 4.9
141 min

Një ish-agjent i M16-tës rikthehet në botën e spiunazhit dhe nis një mision të rrëzikshëm për të zbuluar të vërtetat tronditëse të operacioneve që janë kryer nga shërbimi sekret.

Genre: Aksion, Thriller
HD Clair Obscur (2016) 2016 6.5
Clair Obscur (2016)
Clair Obscur (2016)

Clair Obscur (2016)

Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Clair Obscur (2016)
HD
IMDb: 6.5
105 min

Dy femra turke njëra e shtypur nga traditat seksiste dhe njëra e lirë nga zakonet moderne, kanë më shumë të përbashkëta nga se duket.

Genre: Dramë
HD Proceder (2019) 2019 5.5
Proceder (2019)
Proceder (2019)

Proceder (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Proceder (2019)
HD
IMDb: 5.5
137 min

Historia e reperit Tomaz Çada, me shpirtin e një poeti dhe prirjen për t’u ngatërruar në telashe serioze. Çada, i vërtetë dhe i sinqertë ndaj dhimbjes në tekstet e tij,…

Country:
Genre: Dramë
HD The Roads Not Taken (2020) 2020 4.8
The Roads Not Taken (2020)
The Roads Not Taken (2020)

The Roads Not Taken (2020)

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
The Roads Not Taken (2020)
HD
IMDb: 4.8
85 min

Filmi tregon një ditë në jetën e Leos dhe vajzës së tij, Molli, teksa ai noton nëpër jetë alternative që mund të kishte jetuar, duke e çuar Mollin të luftojë…

Country: , , , ,
Genre: Dramë
HD Mr. Jones (2019) 2019 6.8
Mr. Jones (2019)
Mr. Jones (2019)

Mr. Jones (2019)

Dramë Histori Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Mr. Jones (2019)
HD
IMDb: 6.8
141 min

Një gazetar nga Uellsi nxjerr në media lajmin për urinë në Bashimin Sovjetik, në fillim të viteve 30. Ky lajm do i shkaktojë atij telashe dhe peripeci të shumta, në…

Country: , ,
HD The Messenger (2019) 2019 5.7
The Messenger (2019)
The Messenger (2019)

The Messenger (2019)

Dramë Luftë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Messenger (2019)
HD
IMDb: 5.7
114 min

Polaku Jan Nowak-Jezioranski merr përsipër detyrën çlirimin e Polonisë së pushtuar në Londër për të siguruar informacione rreth betejave të Ushtrisë së Brendshme gjatë Luftës së Dytë Botërore.

Country:
HD Diablo. Race for Everything (2019) 2019 4.2
Diablo. Race for Everything (2019)
Diablo. Race for Everything (2019)

Diablo. Race for Everything (2019)

Aksion  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
Diablo. Race for Everything (2019)
HD
IMDb: 4.2
106 min

Një djalosh i quajtur Kuba ka një motër të sëmurë dhe duhet të mbledhë paratë për operacionin e saj. Kështu vendos të marrë pjesë në garat e paligjshme me makina,…

Country:
Genre: Aksion
Corpus Christi (2019) 2019 7.6
Corpus Christi (2019)
Corpus Christi (2019)

Corpus Christi (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Corpus Christi (2019)
IMDb: 7.6
115 min

Daniel përjeton një transformim shpirtëror në një qendër paraburgimi. Edhe pse dosja e tij kriminale e pengon atë të aplikojë në shkollën e priftërinjve, ai nuk do të heqë dorë…

Country:
Genre: Dramë
HD The Coldest Game (2019) 2019 6.1
The Coldest Game (2019)
The Coldest Game (2019)

The Coldest Game (2019)

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Coldest Game (2019)
HD
IMDb: 6.1
102 min

Në 1962, gjatë Krizës Kubane të Raketave, një gjeni i trazuar matematike, e gjen veten të përzgjedhur për të luajtur një ndeshje shahu me Sovjetikët – dhe një lojë vdekjeprurëse…

Country: ,
Genre: Thriller
HD The Legions (2019) 2019 5.4
The Legions (2019)
The Legions (2019)

The Legions (2019)

Dramë Histori Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
The Legions (2019)
HD
IMDb: 5.4
140 min

Lufta e polakëve gjatë luftës së parë botërore për të fituar pavarsinë e tyre. Dëshira e madhe për liri pas 123 vitesh pushtim nga tre perandori të mëdha të kohës,…

Country:
HD Elles (2011) 2011 5.6
Elles (2011)
Elles (2011)

Elles (2011)

Dramë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Elles (2011)
HD
IMDb: 5.6
99 min

Një gazetare e revistës “Elle” përfshihet në një rreth prostitucioni të drejtuar nga studentët e universitetit.

Country: , ,
Genre: Dramë
HD 303 Squadron (2018) 2018 6.1
303 Squadron (2018)
303 Squadron (2018)

303 Squadron (2018)

Dramë Luftë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
303 Squadron (2018)
HD
IMDb: 6.1
104 min

Kjo është historia e grupit të njohur të luftëtareve, kryesisht nga Polonia, të cilët ndihmuan Anglinë gjatë Luftës së Dytë Botërore kundër sulmeve nazistë. Skuadra 303 qëlloi tre avionë Luftërash…

Country: ,
Genre: Dramë, Luftë
HD Three Colors: Red (1994) 1994 8.1
Three Colors: Red (1994)
Three Colors: Red (1994)

Three Colors: Red (1994)

Dramë Mister Romancë  1994 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Three Colors: Red (1994)
HD
IMDb: 8.1
99 min

Një modele zbulon se fqinji i saj është i fiksuar pas përgjimit të njerëzve.

High Life (2018)
HD
IMDb: 5.8
113 min

Monte dhe vajza e tij janë të mbijetuarit e fundit të një misioni të rrezikshëm jashtë Sistemit Diellor. Tani ata duhet të mbështeten te njëri-tjetri për të mbijetuar, ndërsa nisen…

Country: , , , ,