"Sweden"
Lamb (2021)
FULL HD
IMDb: 6.5
106 min

Në Islandën rurale, një çift pa fëmijë zbulojnë një të sapolindur të çuditshëm dhe jo normal në tufën e tyre të deleve. Ata vendosin ta rrrisin si fëmijën e tyre…

Country: , ,
Genre: Dramë, Horror, Mister
FULL HD Life Overtakes Me (2019) 2019 6.5
Life Overtakes Me (2019)
Life Overtakes Me (2019)

Life Overtakes Me (2019)

Dokumentar Short  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Life Overtakes Me (2019)
FULL HD
IMDb: 6.5
39 min

Qindra fëmijë refugjatë në Suedi, të cilët kanë ikur me familjet e tyre nga traumat ekstreme, janë prekur nga Sindroma e Dorëheqjes. Duke u përballur me dëbimin, ata bien në…

Genre: Dokumentar, Short
Isolerad (2010)
FULL HD
IMDb: 5.9
75 min

Një student zhvendoset në një apartament të ri duke kërkuar paqe. Shumë shpejt, fqinjët e tij të rinj fillojnë ta ndjekin atë me qëllime të mbrapshta.

Country: ,
HD About Endlessness (2019) 2019 6.9
About Endlessness (2019)
About Endlessness (2019)

About Endlessness (2019)

Dramë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
About Endlessness (2019)
HD
IMDb: 6.9
78 min

Një reflektim mbi jetën njerëzore me gjithë bukurinë dhe mizorinë e saj, shkëlqimin dhe banalitetin, të udhëhequr nga një rrëfimtar i Scheherazade-esque. Momentet pa pasoja kanë të njëjtën domethënie si…

Genre: Dramë, Fantazi
HD The Keeper of Lost Causes (2013) 2013 7.2
The Keeper of Lost Causes (2013)
The Keeper of Lost Causes (2013)

The Keeper of Lost Causes (2013)

Dramë Krim Mister  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Keeper of Lost Causes (2013)
HD
IMDb: 7.2
96 min

Një oficer policie, Karl Mork është vënë në krye të një sektori të posaçëm të rasteve të mbyllura, i shoqëruar vetëm nga ndihmësi i tij, Asad. Ata të dy fillojnë…

Genre: Dramë, Krim, Mister
HD The Whistlers (2019) 2019 6.4
The Whistlers (2019)
The Whistlers (2019)

The Whistlers (2019)

Dramë Komedi Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Whistlers (2019)
HD
IMDb: 6.4
97 min

Kristi është një polic rumun, i cili i shërben si spiun, mafias. Për të bërë këtë rol, i duhet të shkojë në ishullin Gomera, që të mësojë gjuhën e fishkëllimave….

HD Out Stealing Horses (2019) 2019 6.7
Out Stealing Horses (2019)
Out Stealing Horses (2019)

Out Stealing Horses (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Out Stealing Horses (2019)
HD
IMDb: 6.7
123 min

Një i ve zhvendoset në një nga pyjet e Norvegjisë pas vdekjes së gruas së tij. Në atë vend, një takim i rastësishëm rikthen kujtimet nga e kaluara e tij.

Country: , ,
Genre: Dramë
HD Valhalla (2019) 2019 5.7
Valhalla (2019)
Valhalla (2019)

Valhalla (2019)

Aventurë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Valhalla (2019)
HD
IMDb: 5.7
105 min

Në kohën e luftëtarëve Vikingë dhe zotave të fuqishëm nordik, dy fëmijë të vegjël ndeshen me përbindësha dhe perëndi të inatosura që të parandalojnë një profeci të vjetër që mund…

HD The Roads Not Taken (2020) 2020 4.8
The Roads Not Taken (2020)
The Roads Not Taken (2020)

The Roads Not Taken (2020)

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
The Roads Not Taken (2020)
HD
IMDb: 4.8
85 min

Filmi tregon një ditë në jetën e Leos dhe vajzës së tij, Molli, teksa ai noton nëpër jetë alternative që mund të kishte jetuar, duke e çuar Mollin të luftojë…

Country: , , , ,
Genre: Dramë
HD Sea Fever (2019) 2019 5.7
Sea Fever (2019)
Sea Fever (2019)

Sea Fever (2019)

Horror Sci-fi Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Sea Fever (2019)
HD
IMDb: 5.7
95 min

Një ekuipazh i një anije Irlandeze marrin në bord një shkenctare flok-kuqe që sipas tyre sillte fat të keq në peshkim. Ata do të hasin vështirësi kur infektohen nga një…

Country: , , , ,
HD The Huntress: Rune of the Dead (2019) 2019 5.6
The Huntress: Rune of the Dead (2019)
The Huntress: Rune of the Dead (2019)

The Huntress: Rune of the Dead (2019)

Aksion Dramë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Huntress: Rune of the Dead (2019)
HD
IMDb: 5.6
105 min

Dy vajza kanë humbur babanë e tyre, ai nuk është kthyer nga një marshim Vikingësh që prej dy vitesh. Motra më e madhe Runa merret me punët e babit të…

Country: ,
HD Divine Love (2019) 2019 6.3
Divine Love (2019)
Divine Love (2019)

Divine Love (2019)

Dramë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Divine Love (2019)
HD
IMDb: 6.3
101 min

(+18) Një notere mundohet të shfrytëzojë punën e saj për të bindur çiftet në prag divorci që të qëndrojnë së bashku teksa në jetën e saj si një besimtare e…

Genre: Dramë, Sci-fi
HD The Kindness of Strangers (2019) 2019 5.9
The Kindness of Strangers (2019)
The Kindness of Strangers (2019)

The Kindness of Strangers (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Kindness of Strangers (2019)
HD
IMDb: 5.9
112 min

Historia e disa njerëzve, jetët e të cilëve ndërthuren gjatë një dimri dramatik në Nju Jork.

Genre: Dramë
HD Intrigo: Death of an Author (2018) 2018 5.7
Intrigo: Death of an Author (2018)
Intrigo: Death of an Author (2018)

Intrigo: Death of an Author (2018)

Dramë Krim Mister  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Intrigo: Death of an Author (2018)
HD
IMDb: 5.7
106 min

Një përkthyes librash i kërkon ndihmë një shkrimtari që jeton në një ishull të izoluar për shkrimin e një libri. Situata fillon të ndërlikohet kur sekrete të errëta fillojnë të…

Country: , ,
Genre: Dramë, Krim, Mister
HD Monos (2019) 2019 7.0
Monos (2019)
Monos (2019)

Monos (2019)

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Monos (2019)
HD
IMDb: 7.0
102 min

Tetë fëmijë të armatosur ndodhen në majën e një mali me një doktoreshë të marrë peng dhe një lopë të marrë borxh që duhet ta nderojnë.

Genre: Dramë, Thriller
HD Rambo: Last Blood (2019) 2019 6.2
Rambo: Last Blood (2019)
Rambo: Last Blood (2019)

Rambo: Last Blood (2019)

Aksion Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Rambo: Last Blood (2019)
HD
IMDb: 6.2
89 min

Rambo duhet të përballet me të shkuarën e tij dhe të tregojë aftësitë e tij të pamëshirshme të luftimit për të marrë hak në një mision të fundit.

HD Queen of Hearts (2019) 2019 7.2
Queen of Hearts (2019)
Queen of Hearts (2019)

Queen of Hearts (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Queen of Hearts (2019)
HD
IMDb: 7.2
127 min

Gustav, është një adoleshent problematik, por duket sikur gjërat marrin një kthesë për mirë, kur ai e gjen veten në një marrëdhënie seksuale me njerkën…

Country: ,
Genre: Dramë
HD The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest (2009) 2009 7.3
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest (2009)
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest (2009)

The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest (2009)

Dramë Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest (2009)
HD
IMDb: 7.3
147 min

Lisbeth po rikuperohet në një spital dhe pritet të rikuperohet, që të shkojë në gjyq për tre vrasje. Mikael duhet të vërtetojë pafajësinë e saj, por Lisbeth duhet të jetë…

Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD The Girl Who Played with Fire (2009) 2009 7.2
The Girl Who Played with Fire (2009)
The Girl Who Played with Fire (2009)

The Girl Who Played with Fire (2009)

Aksion Dramë Krim Mister Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Girl Who Played with Fire (2009)
HD
IMDb: 7.2
129 min

Lisbeth dhe gazetari Mikael hetojnë një rrjet prostitucioni. Pas disa vrasjeve, Lisbetha detyrohet të arratiset dhe Mikaeli mundohet të zbardhë çështjet për të pastruar emrin.

HD The Girl with the Dragon Tattoo (2009) 2009 7.8
The Girl with the Dragon Tattoo (2009)
The Girl with the Dragon Tattoo (2009)

The Girl with the Dragon Tattoo (2009)

Dramë Krim Mister Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Girl with the Dragon Tattoo (2009)
HD
IMDb: 7.8
152 min

Gazetari Mikael Blomkvist ndihmohet nga një haker kompjuterash për të kërkuar për një femër që ka dyzet vjet e humbur.