Romancë
HD The Fault in Our Stars (2014) 2014 7.7
The Fault in Our Stars (2014)
The Fault in Our Stars (2014)

The Fault in Our Stars (2014)

Dramë Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
The Fault in Our Stars (2014)
HD
IMDb: 7.7
126 min

Hejzëll dhe Gus janë dy adoleshentë që ndajnë një eksperiencë të hidhur, një përçmim për gjërat jo origjinale dhe një dashuri që do i dërgojë në një udhëtim. Kjo lidhje…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD The Rebound (2009) 2009 6.3
The Rebound (2009)
The Rebound (2009)

The Rebound (2009)

Komedi Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Rebound (2009)
HD
IMDb: 6.3
95 min

Në Nju Jork, një mama beqare magjeps komshiun e sapo ardhur, një djalë shumë me i ri se ajo.

Country:
Genre: Komedi, Romancë
HD 10 Years (2011) 2011 6.1
10 Years (2011)
10 Years (2011)

10 Years (2011)

Dramë Komedi Romancë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
10 Years (2011)
HD
IMDb: 6.1
100 min

Një natë para ribashkimit që nga shkolla e mesme, një grup shokësh kuptojnë se ata nuk ishin rritur aq sa duhej në disa koncepte.

Country:
HD This Is 40 (2012) 2012 6.2
This Is 40 (2012)
This Is 40 (2012)

This Is 40 (2012)

Komedi Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
This Is 40 (2012)
HD
IMDb: 6.2
134 min

Pete dhe Debbie të dy janë duke mbushur të 40-tat, fëmijët e tyre urrejnë njëri-tjetrin dhe të dy bizneset po dështojnë. Ata janë në prag të humbjes së shtëpisë së…

Country:
Genre: Komedi, Romancë
HD Cuban Fury (2014) 2014 6.2
Cuban Fury (2014)
Cuban Fury (2014)

Cuban Fury (2014)

Komedi Romancë Sport  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Cuban Fury (2014)
HD
IMDb: 6.2
98 min

Pas pamjes së jashtme të Brus Garret, një mashkull mbipeshë dhe pa vetëbesim, gjendet zemra pasionante e nje mbreti të salsas. Por tani një grua do ta rindezë pasionin e…

HD Love Is Strange (2014) 2014 6.7
Love Is Strange (2014)
Love Is Strange (2014)

Love Is Strange (2014)

Dramë Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Love Is Strange (2014)
HD
IMDb: 6.7
94 min

Pasi Beni dhe Xhorxhi martohen, Xhorxhin e pushojnë nga puna si mësues, duke i detyruar ata që të qëndrojnë me miqtë e tyre larg njëri-tjetrit, ndërkohë që ata shesin shtëpinë…

Genre: Dramë, Romancë
HD It’s Kind of a Funny Story (2010) 2010 7.1
It’s Kind of a Funny Story (2010)
It’s Kind of a Funny Story (2010)

It’s Kind of a Funny Story (2010)

Comedy Dramë Komedi Romancë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
It’s Kind of a Funny Story (2010)
HD
IMDb: 7.1
101 min

Një adoleshent në depresion e shikon jetën me një këndvështrim tjetër pasi shtrohet në një pavijon psikiatrik për të rritur.

Country:
HD The Other Woman (2014) 2014 6.0
The Other Woman (2014)
The Other Woman (2014)

The Other Woman (2014)

Komedi Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Other Woman (2014)
HD
IMDb: 6.0
109 min

Pasi zbulon se i dashuri i saj është i martuar, Karli takon gruan që ai tradhëton. Dhe kur zbulohet edhe një lidhje tjetër, të treja vajzat bashkohen për të planifikuar…

Country:
Genre: Komedi, Romancë
Annette (2021)
FULL HD
IMDb: 6.5
141 min

Historia e Henrit, një komedian me sens të fortë humori dhe Ann, një këngëtare me famë ndërkombëtare. Në qendër të vëmendjes, ata janë çifti i përsosur, i shëndetshëm, i lumtur…

HD Tre metri sopra il cielo (2004) 2004 5.1
Tre metri sopra il cielo (2004)
Tre metri sopra il cielo (2004)

Tre metri sopra il cielo (2004)

Romancë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Tre metri sopra il cielo (2004)
HD
IMDb: 5.1
101 min

Një djalosh i keq që i pëlqen jeta e rrugës dhe motorrat, dashurohet me një vajzë shkolle.

Country:
Genre: Romancë
FULL HD 28 Hotel Rooms (2012) +18 2012 5.8
28 Hotel Rooms (2012) +18
28 Hotel Rooms (2012) +18

28 Hotel Rooms (2012) +18

+18 Dramë Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
28 Hotel Rooms (2012) +18
FULL HD
IMDb: 5.8
82 min

Një shkrimtar dhe një llogaritare takohen teksa janë rrugës për në punë, megjithëse të dy janë në fillimin e një lidhjeje, qëndrimi i tyre në hotel për një natë do…

Country:
Genre: +18, Dramë, Romancë
HD Half Girlfriend (2017) 2017 4.4
Half Girlfriend (2017)
Half Girlfriend (2017)

Half Girlfriend (2017)

Dramë Romancë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Half Girlfriend (2017)
HD
IMDb: 4.4
135 min

Madhav njihet me një vajzë të quajtur Riya dhe bie në dashuri me të. Pas shumë perpjekjeve për ta bindur atë që të bëhet e dashura e tij, ajo pranon…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
FULL HD The Kissing Booth 3 (2021) 2021 4.9
The Kissing Booth 3 (2021)
The Kissing Booth 3 (2021)

The Kissing Booth 3 (2021)

Komedi Romancë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
The Kissing Booth 3 (2021)
FULL HD
IMDb: 4.9
112 min

Është verë para se Ela Evans të shkojë në kolegj, ajo duhet të marrë një vendim të rëndësishëm…

Genre: Komedi, Romancë
HD Cool Kids Don’t Cry (2012) 2012 7.5
Cool Kids Don’t Cry (2012)
Cool Kids Don’t Cry (2012)

Cool Kids Don’t Cry (2012)

Dramë Familjar Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Cool Kids Don’t Cry (2012)
HD
IMDb: 7.5
96 min

Në këtë përshtatje të një prej romaneve më të famshme të fëmijëve, vajza e fortë e shkollës së mesme Akie e do futbollin dhe mund të jetë shumë ngacmuese. Kur…

Country:
Malena (2000)
HD
IMDb: 7.5
108 min

Një zonjushë e re provokon ndjenja seksuale tek një grup adoleshentësh…

Country: , ,
HD Ride or Die (2021) 2021 5.5
Ride or Die (2021)
Ride or Die (2021)

Ride or Die (2021)

Dramë Romancë Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Ride or Die (2021)
HD
IMDb: 5.5
142 min

Rei e dashuruar me një grua prej vitesh, vendos t’a ndihmojë atë të largohet ngaburri i saj abuziv. Ndërsa janë në arrati, ndjenjat e tyre për njëra-tjetrën fillojnë të ndryshojnë.

Country:
HD The Dark Sea (2006) 2006 4.6
The Dark Sea (2006)
The Dark Sea (2006)

The Dark Sea (2006)

+18 Dramë Romancë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
The Dark Sea (2006)
HD
IMDb: 4.6
83 min

Pasi po heton vdekjen e një vajze shoqëruese, një inspektor policie gjen veten e tij duke eksploruar anën e zjarrtë dhe misterioze të jetës së natës në Romë. Ky hetim…

Country: ,
Genre: +18, Dramë, Romancë
HD Friends: The Reunion (2021) 2021 8.3
Friends: The Reunion (2021)
Friends: The Reunion (2021)

Friends: The Reunion (2021)

Komedi Romancë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Friends: The Reunion (2021)
HD
IMDb: 8.3
144 min

Pas 17 vitesh personazhet e serialit “Friends” bashkohen sërish sëbashku për të vizituar dhe komentuar vendet më të bukura ku ata kanë luajtur.

Country:
Genre: Komedi, Romancë
FULL HD 365 Days (2020) +18 2020 3.3
365 Days (2020) +18
365 Days (2020) +18

365 Days (2020) +18

+18 Dramë Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
365 Days (2020) +18
FULL HD
IMDb: 3.3
114 min

Pasi rrëmben vajzën e ëndrrave të tij, Masimo një gangster i mafjes së madhe Siçiliane i jep asaj 365 ditë kohë që ajo të dashurohet me të, dhe nëse nuk…

Country:
Genre: +18, Dramë, Romancë
HD Gripsholm (2000) 2000 6.0
Gripsholm (2000)
Gripsholm (2000)

Gripsholm (2000)

Dramë Histori Romancë  2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Gripsholm (2000)
HD
IMDb: 6.0
100 min

Kurti dhe Lidia planifikojnë të bëjnë një pushim relaksues në Suedi. Ajo që Lidia nuk e di është se për Kurtin, një publicist i njohur, udhëtimi është arratisje nga pushtimi…