Western
HD Dances with Wolves (1990) 1990 8.0
Dances with Wolves (1990)
Dances with Wolves (1990)

Dances with Wolves (1990)

Aventurë Dramë Western  1990 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Dances with Wolves (1990)
HD
IMDb: 8.0
181 min

Fitues i 7 çmimeve Oskar, bazuar në romanin e Michael Blake. Togeri i ushtrisë Amerikane John J. Dunbar miqësohet më fisin e Indianëve Sioux dhe përvetëson kulturën e tyre, në…

FULL HD Old Henry (2021) 2021 7.4
Old Henry (2021)
Old Henry (2021)

Old Henry (2021)

Western  2021 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Old Henry (2021)
FULL HD
IMDb: 7.4
99 min

Një njëri i qetë dhe djali i tij ndihmojnë një të huaj të plagosur me një çantë plor me para. I panjohuri pretendon se është sherif i cili po përndiqet…

Country:
Genre: Western
Cry Macho (2021)
FULL HD
IMDb: 6.1
1h 44min

Një yll rodeo dhe mbarështues kuajsh merr përsipër të sjellë djalin e vogël të një burri në shtëpi dhe larg mamasë së tij alkoolike. Në udhëtimin e tyre, kalorësi gjen…

Country:
HD A Soldier’s Revenge (2020) 2020 6.0
A Soldier’s Revenge (2020)
A Soldier’s Revenge (2020)

A Soldier’s Revenge (2020)

Western  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
A Soldier’s Revenge (2020)
HD
IMDb: 6.0
140 min

I përndjekur nga të kaluarat e luftës, një ushtar vrasës gjakftohtë duhet të mbrojë dy fëmijët e tij dhe të shpëtojë bashkëshorten nga një armik i vjetër…

Country:
Genre: Western
HD Sweetwater (2013) 2013 6.2
Sweetwater (2013)
Sweetwater (2013)

Sweetwater (2013)

Thriller Western  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Sweetwater (2013)
HD
IMDb: 6.2
95 min

Në fund të vitit 1800, një lider fanatik fetar, një Sherif tradhtar, dhe një ish-prostitutë, përplasen në një trekëndësh të gjakut, në fushat e thyera në territorin e Meksikës së…

Country:
Genre: Thriller, Western
HD The Good, the Bad and the Ugly (1966) 1966 8.8
The Good, the Bad and the Ugly (1966)
The Good, the Bad and the Ugly (1966)

The Good, the Bad and the Ugly (1966)

Western  1966 Shiko tani
Vlersimi: 8.8
The Good, the Bad and the Ugly (1966)
HD
IMDb: 8.8
178 min

I miri, I keqi, dhe I shemtuari! Ngjarja e filmit zhvillohet në vitin 1862 gjatë luftës qytetare Amerikane ku bëhet fjalë për tre burra që janë në kërkim të një…

Genre: Western
Sonora (2018)
HD
IMDb: 6.2
94 min

1931, një vit i nacionalizmave ku Kinezët dëbohen nga Sonora, SH.B.A. deporton meksikanët dhe mbyll kufijtë e saj. Dymbëdhjetë njerëz të dëshpëruar kalojnë shkretëtirën e Sonoras me një Chrysler të…

Country:
HD The Retrieval (2013) 2013 6.6
The Retrieval (2013)
The Retrieval (2013)

The Retrieval (2013)

Aventurë Dramë Western  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Retrieval (2013)
HD
IMDb: 6.6
92 min

Nën rrethanat e luftës civile në Amerikë, një djalosh me ngjyrë dërgohet nga pronari i tij në veri . Gjatë kthimit ky udhëtim nuk do të shkojë ashtu siç pritej.

Country:
HD We Take the Low Road (2019) 2019 7.2
We Take the Low Road (2019)
We Take the Low Road (2019)

We Take the Low Road (2019)

Dramë Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
We Take the Low Road (2019)
HD
IMDb: 7.2
99 min

Një rrjedhje informacioni hedh dritë mbi korrupsionin midis qeverisë amerikane dhe industrisë farmaceutike. Pas daljes së këtij informacioni, fillon një seri vrasjesh që përfshin drejtorë të rëndësishëm në industrinë farmaceutike.

Country:
Genre: Dramë, Western
HD Hell on the Border (2019) 2019 4.6
Hell on the Border (2019)
Hell on the Border (2019)

Hell on the Border (2019)

Aventurë Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Hell on the Border (2019)
HD
IMDb: 4.6
106 min

Arkansas, viti 1875. Pasi qëlloi 5 burra për të shpëtuar një gjykatës dhe më pas të hynte në Territorin Indian pas një banditi vdekjeprurës, Bes Rivs bëhet marshalli i parë…

Country:
HD The Divide (2018) 2018 5.4
The Divide (2018)
The Divide (2018)

The Divide (2018)

Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
The Divide (2018)
HD
IMDb: 5.4
104 min

E vendosur në Kaliforninë Veriore të rrënuar nga thatësira në 1976, The Divide tregon historinë e Sam Kincaid, një plak me një kujtim, vajzën e tij Saren, dhe Luke, një…

Country:
Genre: Western
HD Out of Liberty (2019) 2019 4.4
Out of Liberty (2019)
Out of Liberty (2019)

Out of Liberty (2019)

Dramë Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Out of Liberty (2019)
HD
IMDb: 4.4
111 min

Një grup burrash të pafajshëm përpiqen të luftojnë për lirinë e tyre, teksa janë burgosur padrejtësisht në burgun e një qyteti të vogël në Misuri. Ata duhet të kapërcejnë paragjykime…

Country:
Genre: Dramë, Western
HD Eminence Hill (2019) 2019 5.1
Eminence Hill (2019)
Eminence Hill (2019)

Eminence Hill (2019)

Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Eminence Hill (2019)
HD
IMDb: 5.1
100 min

Një rrugë hakmarrjeje i drejton një vrasës famëkeq dhe një njeri ligji drejt një qyteti fanatikësh, ku përveç peripecive të tjera, do të derdhet edhe gjak.

Country:
Genre: Western
HD Badland (2019) 2019 5.8
Badland (2019)
Badland (2019)

Badland (2019)

Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Badland (2019)
HD
IMDb: 5.8
117 min

Një detektiv i punësuar për të zbuluar kriminelët e luftës dhe për të zbatuar dënimin ndaj tyre, takon një grua të fortë e të vendosur. Por detyra e tij është…

Country:
Genre: Western
HD Wild Wild West (1999) 1999 4.9
Wild Wild West (1999)
Wild Wild West (1999)

Wild Wild West (1999)

Dramë Histori Western  1999 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Wild Wild West (1999)
HD
IMDb: 4.9
106 min

Dy agjentët sekretë më të mirë në Perëndimin e Egër duhet të ruajnë Presidentin Grant nga kthetrat e një shkencëtari Konfederate djallëzor në karrige me rrota që kërkon hakmarrjen për…

Country:
The Missing (2003)
HD
IMDb: 6.5
137 min

Në vitin 1885 në Nju Meksiko, një doktorreshë rilidhet dhe formon një aleancë me babanë e saj të larguar prej shumë kohësh, kur disa indianë magjistarë i rrëmbejnë të bijën.

Country:
HD The Homesman (2014) 2014 6.6
The Homesman (2014)
The Homesman (2014)

The Homesman (2014)

Dramë Western  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Homesman (2014)
HD
IMDb: 6.6
122 min

Tre gra, të cilat janë çmendur nga jeta e vështirë, do të transportohen nëpër të gjithë vendin me një karrocë nga një femër e devotshme dhe e pavarur, e cila…

Country: ,
Genre: Dramë, Western
Maverick (1994)
HD
IMDb: 7.0
127 min

Bret Maverik, në nevojë për para për një garë pokeri, përballet me incidente dhe sfida të ndryshme komike, përfshirë edhe një hajdute magjepsëse.

Country:
HD Open Range (2003) 2003 7.4
Open Range (2003)
Open Range (2003)

Open Range (2003)

Western  2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Open Range (2003)
HD
IMDb: 7.4
139 min

Një ish-qitës detyrohet të përdorë armët përsëri kur ai dhe grupi i tij i tregtarëve kërcënohen nga një ligjvënës i korruptuar.

Country:
Genre: Western
HD Woman Walks Ahead (2017) 2017 6.6
Woman Walks Ahead (2017)
Woman Walks Ahead (2017)

Woman Walks Ahead (2017)

Dramë Histori Western  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Woman Walks Ahead (2017)
HD
IMDb: 6.6
101 min

Katerina Uelldon, piktore portretesh nga Bruklini i 1890-ës, shkon në Dakota për të pikturuar portretin e Siting Bullit dhe ngatërrohet në problemin e njerëzve të Lakotës mbi të drejtën e…

Country: