Filma
HD 10 Years (2011) 2011 6.1
10 Years (2011)
10 Years (2011)

10 Years (2011)

Dramë Komedi Romancë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
10 Years (2011)
HD
IMDb: 6.1
100 min

Një natë para ribashkimit që nga shkolla e mesme, një grup shokësh kuptojnë se ata nuk ishin rritur aq sa duhej në disa koncepte.

Country:
HD A Stork’s Journey (2017) 2017 5.8
A Stork’s Journey (2017)
A Stork’s Journey (2017)

A Stork’s Journey (2017)

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
A Stork’s Journey (2017)
HD
IMDb: 5.8
85 min

Edhe pse të gjithë të tjerët mendojnë se ai është një harabel, Rikardi është i bindur se ai është një lejlek.

FULL HD Midnight (2021) 2021 6.6
Midnight (2021)
Midnight (2021)

Midnight (2021)

Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Midnight (2021)
FULL HD
IMDb: 6.6
103 min

Një vajzë e re dhe mamaja e saj shurdhmemece luftojnë kundër një vrasësi serial pasi aksidentalisht ndërprenë një prej vrasjeve të tij. Një lojë vdekjeprurëse e maces dhe miut luhet…

Country:
Genre: Thriller
FULL HD Gong shou dao (2017) 2017 4.9
Gong shou dao (2017)
Gong shou dao (2017)

Gong shou dao (2017)

Aksion Short  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Gong shou dao (2017)
FULL HD
IMDb: 4.9
23 min

Themeluesi i Ali babës i njohur si mjeshtri Ma, tregon se bota e tij nuk është vetëm biznesi por dhe artet marciale pasi ai fton në dy-luftim mjeshtra të mëdhenj…

Country:
Genre: Aksion, Short
FULL HD After We Fell (2021) 2021 5.0
After We Fell (2021)
After We Fell (2021)

After We Fell (2021)

Dramë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
After We Fell (2021)
FULL HD
IMDb: 5.0
99 min

Tessa merr një vendim për tu zhvendosur në Siatëll dhe kjo rrezikon marrëdhënien e saj me Hardin, ndërkohë që detaje nga e kaluara e Hardin dalin gjithashtu në dritë.

Genre: Dramë
HD So Undercover (2012) 2012 5.0
So Undercover (2012)
So Undercover (2012)

So Undercover (2012)

Aksion Komedi Krim  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
So Undercover (2012)
HD
IMDb: 5.0
94 min

FBI punëson një vajzë të zgjuar e të fortë për ta çuar në një mision sekret në kolegj.

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
FULL HD Kiss of the Dragon (2001) 2001 6.6
Kiss of the Dragon (2001)
Kiss of the Dragon (2001)

Kiss of the Dragon (2001)

Aksion Dramë Krim  2001 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Kiss of the Dragon (2001)
FULL HD
IMDb: 6.6
98 min

Nje agjent kinez arrin në Paris për të kapur një kriminel droge dhe bashkëpuntorin e tij. Por gjërat shkojnë keq dhe ai futet ne kurth për vrasje E vetmja gjë…

Genre: Aksion, Dramë, Krim
Dune (2021)
FULL HD
IMDb: 8.4
155 min

Paul Atreides, një djalosh brilant i lindur ne nje fat përtej kuptimit të tij, duhet të udhëtojë në planetin më të rrezikshëm në univers për të siguruar të ardhmen e…

FULL HD LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) 2021 6.3
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021)
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021)

LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021)

Aksion Animuar Short  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021)
FULL HD
IMDb: 6.3
44 min

Poe dhe BB-8 përfundojnë në kështjellën e Darth Vader’ pasi u përplasën në Mustafar ku përballen me Vane i cili kërkon të pushtojë gjithë galaktikat…

Country:
Genre: Aksion, Animuar, Short
HD James Bond: Tomorrow Never Dies (1997) 1997 6.5
James Bond: Tomorrow Never Dies (1997)
James Bond: Tomorrow Never Dies (1997)

James Bond: Tomorrow Never Dies (1997)

Aksion Aventurë Thriller  1997 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
James Bond: Tomorrow Never Dies (1997)
HD
IMDb: 6.5
119 min

Xhejms Bond, një agjent i fshehtë përpiqet të ndalojë një drejtues mediash, Elliot Karver i cili mundohet të shkaktojë një luftë mes Kinës dhe Anglisë pasi u thirr nga Shërbimi…

Trapped (2015)
FULL HD
IMDb: 5.6
86 min

Kristen donte të pastronte barin e babait të saj pas natës së Vitit të Ri. Tani ajo përballet me një natë të tmerrshme nga e cila nuk mund të dalë…

Country:
Genre: Horror, Thriller
HD Madras Cafe (2013) 2013 7.7
Madras Cafe (2013)
Madras Cafe (2013)

Madras Cafe (2013)

Aksion Dramë Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Madras Cafe (2013)
HD
IMDb: 7.7
130 min

Një agjent indian i Inteligjencës udhëton drejt një ishulli bregdetar për të mposhtur një grup rebelesh ku po zhvillohej një luftë masakruese…

Country:
HD Three Little Wolves (1936) 1936 7.1
Three Little Wolves (1936)
Three Little Wolves (1936)

Three Little Wolves (1936)

Animuar Dublime Familjar Short  1936 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Three Little Wolves (1936)
HD
IMDb: 7.1
9 min

2 derrkucë të vegjël tallen me vëllain e tyre të 3-të pasi ndezin alarmin e ujqërve duke e trembur atë sikur uqërit po vijnë, por në fakt më vonë ujqërit…

Country:
FULL HD The Manor (2021) 2021 5.3
The Manor (2021)
The Manor (2021)

The Manor (2021)

Horror  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Manor (2021)
FULL HD
IMDb: 5.3
1h 21min

Pas një ataku në zemër Judith Albright shkon në një shtëpi pleqsh ku fillon të dyshoj se diçka po sulmon banorët atje. Por a është e gjitha kjo e vërtet…

Country:
Genre: Horror
Bright: Samurai Soul (2021)
FULL HD
IMDb: 5.5
80 min

Në vitet e hershme të Restaurimit të Meiji të Japonisë, një samurai duhet të bashkojë forcat me një ork për të shpëtuar një elf nga duart e armiqve të tyre.

HD Open Grave (2013) 2013 6.2
Open Grave (2013)
Open Grave (2013)

Open Grave (2013)

Horror Mister Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Open Grave (2013)
HD
IMDb: 6.2
102 min

Një njeri zgjohet në shkretëtirë, në një gropë të mbushur me kufoma, pa memorie dhe duhet të përcaktojë nëse vrasësi është njëri nga të huajt që e kishin shpëtuar atë,…

Genre: Horror, Mister, Sci-fi
HD Body of Lies (2008) 2008 7.1
Body of Lies (2008)
Body of Lies (2008)

Body of Lies (2008)

Aksion Dramë Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Body of Lies (2008)
HD
IMDb: 7.1
128 min

Agjenti i CIA-s Roger Ferris zbulon një lider të madh e cila do ta çojë në një terrorist të dyshuar qe mund të jetë operativi nga Jordania, por ndërsa ai…

Country: ,
HD James Bond: GoldenEye (1995) 1995 7.2
James Bond: GoldenEye (1995)
James Bond: GoldenEye (1995)

James Bond: GoldenEye (1995)

Aksion Aventurë Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
James Bond: GoldenEye (1995)
HD
IMDb: 7.2
130 min

Agjenti 007 Xhejms Bond, së bashku Natalia Simonav, udhëton në Rusi për të lokalizuar armën nukleare satelitore të vjedhur nga Aleku, një ish agjent të cilin Bond e dinte të…

Animals United (2010)
FULL HD
IMDb: 4.9
93 min

Një grup kafshësh që presin përmbytjen vjetore, gjë e cila i lë ata pa ushqim dhe ujë, zbulojnë se njerëzit, të cilët kanë shkatërruar habitatet e tyre, kanë ndërtuar një…

HD Byzantium (2012) 2012 6.5
Byzantium (2012)
Byzantium (2012)

Byzantium (2012)

Dramë Fantazi Horror  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Byzantium (2012)
HD
IMDb: 6.5
118 min

Kjo është historia e dy motrave të cilat për të mbijetuar duhet patjetër të ruajnë një sekret, madje edhe të vrasin nëse do ishte nevoja. Noel, një burrë i cili…