Filma
HD American Brawler (2013) 2013 4.0
American Brawler (2013)
American Brawler (2013)

American Brawler (2013)

Aksion Dramë Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
American Brawler (2013)
HD
IMDb: 4.0
91 min

Nje instruktor i arteve marciale duhet te hyje ne boten e luftimeve te paligjshme per te shpetuar familjen e tij…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Modigliani (2004) 2004 7.4
Modigliani (2004)
Modigliani (2004)

Modigliani (2004)

Biografi Dramë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Modigliani (2004)
HD
IMDb: 7.4
128 min

Historia e rivalitetit të hidhur të Amedeo Modiglianit me Pablo Picasso dhe romancës së tij tragjike me Jeanne Hebuterne.

Genre: Biografi, Dramë
HD Le missionnaire A.K.A Hallelujah! (2009) 2009 6.6
Le missionnaire A.K.A Hallelujah! (2009)
Le missionnaire A.K.A Hallelujah! (2009)

Le missionnaire A.K.A Hallelujah! (2009)

Komedi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Le missionnaire A.K.A Hallelujah! (2009)
HD
IMDb: 6.6
91 min

Një i burgosur i liruar së fundmi shkon në një fshat të vogël për t’u qetësuar për pak kohë. Ai duhet të takojë priftin e fshatit. Fatkeqësisht prifti vdes dhe…

Country:
Genre: Komedi
HD Undercover Brother 2 (2019) 2019 3.4
Undercover Brother 2 (2019)
Undercover Brother 2 (2019)

Undercover Brother 2 (2019)

Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 3.4
Undercover Brother 2 (2019)
HD
IMDb: 3.4
84 min

I vendosur për të dëshmuar se është më shumë sesa thjesht vëllai i agjentit të famshëm të organizatës “Vëllazëria”, Lioneli nis misionin për të shpëtuar botën nga e keqja që…

Country:
Genre: Komedi
HD Intersect (2020) 2020 4.1
Intersect (2020)
Intersect (2020)

Intersect (2020)

Horror Sci-fi Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
Intersect (2020)
HD
IMDb: 4.1
159 min

Një grup i ri studentësh arrijnë të shpikin një makineri që lejon udhëtimin në kohë dhe më pas zbulojnë se po pushtohen nga forca të mistershme të universit të ardhura…

Country:
HD Le Chef (2012) 2012 6.6
Le Chef (2012)
Le Chef (2012)

Le Chef (2012)

Dramë Komedi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Le Chef (2012)
HD
IMDb: 6.6
84 min

Një kuzhinier përballet me drejtorin e ri të grupit të tij të restorantit, i cili dëshiron që restoranti të humbas një yll nga vlerësimi i tij në mënyrë që të…

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi
HD HIT: The First Case (2020) 2020 7.8
HIT: The First Case (2020)
HIT: The First Case (2020)

HIT: The First Case (2020)

Aksion Dramë Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
HIT: The First Case (2020)
HD
IMDb: 7.8
125 min

Vikrami, një oficer policie i cili vuan nga një tragjedi e së shkuarës, duhet t’i lërë ndjenjat mënjanë dhe të përqendrohet tek çështja e zhdukjes së një vajze të re…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD I Met a Girl (2020) 2020 6.0
I Met a Girl (2020)
I Met a Girl (2020)

I Met a Girl (2020)

Dramë Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
I Met a Girl (2020)
HD
IMDb: 6.0
108 min

Një muzikant ambicioz niset në një udhëtim epik, përtej qytetit për të gjetur vajzën e ëndrrave të tij, e cila mund të jetë pjesë e imagjinatës së tij.

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Rob-B-Hood (2006) 2006 6.6
Rob-B-Hood (2006)
Rob-B-Hood (2006)

Rob-B-Hood (2006)

Aksion Aventurë Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Rob-B-Hood (2006)
HD
IMDb: 6.6
136 min

Thongsi dhe Oktopusi do të rrëmbejnë një fëmijë dhe do t’i duhet që të kujdesen 1 javë për atë derisa ta dorëzojnë atë. Por gjatë kësaj kohe ata krijojnë ndjenja…

Country:
HD Ingenium (2018) 2018 6.2
Ingenium (2018)
Ingenium (2018)

Ingenium (2018)

Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Ingenium (2018)
HD
IMDb: 6.2
87 min

Ndërsa jeta e Felicitas është kthyer përmbys, ajo nuk e di nëse makthet e saj po dominojnë apo diçka tjetër më e madhe po përpiqet ta kontrolloj atë- dhe mënyra…

Country:
Genre: Thriller
HD Max Winslow and The House of Secrets (2019) 2019 4.7
Max Winslow and The House of Secrets (2019)
Max Winslow and The House of Secrets (2019)

Max Winslow and The House of Secrets (2019)

Familjar Sci-fi Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Max Winslow and The House of Secrets (2019)
HD
IMDb: 4.7
98 min

Pesë adoleshencë garojnë për të fituar një rezidencë në pronësi të një miliarderi eksentrik. Nata merr një kthesë të errët kur ata mbeten bllokuar dhe detyrohen të përballen kundër një…

Country:
HD Above the Rim (1994) 1994 6.6
Above the Rim (1994)
Above the Rim (1994)

Above the Rim (1994)

Dramë Krim  1994 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Above the Rim (1994)
HD
IMDb: 6.6
96 min

Historia e një ylli premtues të basketbollit në shkollën e mesme dhe marrëdhëniet e tij me dy vëllezër, një tregtar i drogës dhe tjetri një ish-yll basketbolli që po kalon…

Country:
Genre: Dramë, Krim
HD Deep Impact (1998) 1998 6.2
Deep Impact (1998)
Deep Impact (1998)

Deep Impact (1998)

Aksion Dramë Romancë  1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Deep Impact (1998)
HD
IMDb: 6.2
120 min

Zbulimi i një komete gjigante bën që vendet e botës të bashkëpunojnë për shpëtimin e planetit. Jetët e njerëzve ndërthuren teksa të gjithë besojnë se po jetojnë momentet e fundit…

Country:
HD Untraceable (2008) 2008 6.2
Untraceable (2008)
Untraceable (2008)

Untraceable (2008)

Krim Mister Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Untraceable (2008)
HD
IMDb: 6.2
101 min

Agjentes së FBI-së, Jennifer Marsh i është dhënë një detyrë të ndjekë dhe zbulojë një vrasës të pagjurmueshëm i cili publikon video të drejtpërdrejta të viktimave të tij në internet….

Country:
Genre: Krim, Mister, Thriller
HD Spree (2020) 2020 5.6
Spree (2020)
Spree (2020)

Spree (2020)

Komedi Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Spree (2020)
HD
IMDb: 5.6
93 min

I etur për ndjekës, një shofer i “Spree” ka thurur një plan vdekjeprurës për t’u bërë i famshëm.

Country:
Genre: Komedi, Thriller
Batman: Death in the Family (2020) 2020 N/A
Batman: Death in the Family (2020)
Batman: Death in the Family (2020)

Batman: Death in the Family (2020)

Së Shpejti  2020 Shiko tani
Vlersimi: N/A
Batman: Death in the Family (2020)
IMDb: N/A
N/A

Në këtë film të parë të animuar interaktiv DC, ju duhet të vendosni për drejtimin e fatit të Jason Todd.

Country:
Genre: Së Shpejti
Zana (2019) 2019 9.0
Zana (2019)
Zana (2019)

Zana (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 9.0
Zana (2019)
IMDb: 9.0
97 min

Filmi “Zana” është një dramë tronditëse dhe emocionuese që përcjelle një grua të re kosovare që përpiqet të bëhet nënë, përderisa ballafaqohet me tmerret nga kaluara e saj e errët…

Country: ,
Genre: Dramë
HD The Bay of Silence (2020) 2020 4.4
The Bay of Silence (2020)
The Bay of Silence (2020)

The Bay of Silence (2020)

Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
The Bay of Silence (2020)
HD
IMDb: 4.4
93 min

Uilli beson se gruaja e tij Rosalinda është e pafajshme në vdekjen e djalit të tyre, por në kërkim të së vërtetës ai zbulon të vërtetën e hidhur që lidhet…

Country:
Genre: Thriller
HD Operation Arctic (2014) 2014 6.0
Operation Arctic (2014)
Operation Arctic (2014)

Operation Arctic (2014)

Aventurë Familjar  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Operation Arctic (2014)
HD
IMDb: 6.0
87 min

Tre vëllezër mbesin aksidentalisht në mes të një stuhie dimërore në një ishull. Askush nuk e di se ku janë. Është një luftë e fortë për mbijetesë për ata.

Country: