"1999"
HD James Bond: The World Is Not Enough (1999) 1999 6.4
James Bond: The World Is Not Enough (1999)
James Bond: The World Is Not Enough (1999)

James Bond: The World Is Not Enough (1999)

Aksion Aventurë Krim  1999 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
James Bond: The World Is Not Enough (1999)
HD
IMDb: 6.4
128 min

Xhejms Bond-it i besohet përgjegjësia e mbrojtjes së vajzës së shefit të naftës. Ndërkohë që është në këtë mision ai mëson për një komplot akoma më të rrezikshëm.

The Sopranos 1999
The Sopranos
The Sopranos

The Sopranos

Dramë Krim  1999 Shiko tani
Vlersimi:
The Sopranos
TMDb: 9.2
60,50 min

Toni Soprano mafiozi Italo-amerikan me bazë në New Jersey has në vështirësi në jetën e tij familjare dhe bandën mafioze që ai drejton.

Status: Ended
Genre: Dramë, Krim
HD The Green Mile (1999) 1999 8.6
The Green Mile (1999)
The Green Mile (1999)

The Green Mile (1999)

Dramë Fantazi Krim  1999 Shiko tani
Vlersimi: 8.6
The Green Mile (1999)
HD
IMDb: 8.6
189 min

Pasi akuzohet për vrasjen e dy fëmijëve të vegjël, gjigandi zemër butë Xhon Kofin ndodhet në qeli në pritje të ekzekutimin e tij, ai zotëron një fuqi misterioze për të…

Country:
Genre: Dramë, Fantazi, Krim
HD 8MM (1999) 1999 6.5
8MM (1999)
8MM (1999)

8MM (1999)

Krim Mister Thriller  1999 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
8MM (1999)
HD
IMDb: 6.5
123 min

Një vejushë e pasur kontakton detektivin privat Tomas Uellis dhe kërkon që ai të përcaktojë nëse filmi 8MM, që tregon vrasjen e një vajze, është i vërtetë.

Country: ,
Genre: Krim, Mister, Thriller
HD Romance (1999) 1999 5.3
Romance (1999)
Romance (1999)

Romance (1999)

Dramë Romancë  1999 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Romance (1999)
HD
IMDb: 5.3
84 min

Një grua ka shumë të dashur teksa përpiqet të fitojë vëmendjen e të dashurit të saj, një model egoist.

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD All About My Mother (1999) 1999 7.8
All About My Mother (1999)
All About My Mother (1999)

All About My Mother (1999)

Dramë Komedi  1999 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
All About My Mother (1999)
HD
IMDb: 7.8
101 min

Estebani dëshiron të bëhet një shkrimtar dhe kërkon të zbulojë identitetin e nënës së tij të dytë, që është një person i komplikuar dhe mbahet sekret nga nëna e tij…

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi
HD The Boondock Saints (1999) 1999 7.8
The Boondock Saints (1999)
The Boondock Saints (1999)

The Boondock Saints (1999)

Aksion Krim Thriller  1999 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Boondock Saints (1999)
HD
IMDb: 7.8
108 min

Dy vëllezër binjakë vendosin të heqin çlirojnë Bostonin nga një njeri i keq teksa ndiqen nga një agjent i FBI-së.

Country: ,
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Wild Wild West (1999) 1999 4.9
Wild Wild West (1999)
Wild Wild West (1999)

Wild Wild West (1999)

Dramë Histori Western  1999 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Wild Wild West (1999)
HD
IMDb: 4.9
106 min

Dy agjentët sekretë më të mirë në Perëndimin e Egër duhet të ruajnë Presidentin Grant nga kthetrat e një shkencëtari Konfederate djallëzor në karrige me rrota që kërkon hakmarrjen për…

Country:
HD 10 Things I Hate About You (1999) 1999 7.3
10 Things I Hate About You (1999)
10 Things I Hate About You (1999)

10 Things I Hate About You (1999)

Dramë Komedi Romancë  1999 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
10 Things I Hate About You (1999)
HD
IMDb: 7.3
97 min

Një adoleshente e bukur dhe e kërkuar, nuk del dot në takime deri sa të dalë edhe motra e saj e madhe grindavece. Zgjidhjen mundohet ta gjejë Kameroni, i cili…

Country:
HD The 13th Warrior (1999) 1999 6.6
The 13th Warrior (1999)
The 13th Warrior (1999)

The 13th Warrior (1999)

Aksion Aventurë Histori  1999 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The 13th Warrior (1999)
HD
IMDb: 6.6
102 min

Një ambasador musliman, të larguar nga atdheu, fati e bashkon me vikingët, aq të ndryshëm nga ai. Shumë shpejt, ata gjejnë gjuhën e përbashkët, duke u bashkuar për të luftuar…

Country:
HD Magnolia (1999) 1999 8.0
Magnolia (1999)
Magnolia (1999)

Magnolia (1999)

Dramë  1999 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Magnolia (1999)
HD
IMDb: 8.0
188 min

Një mozaik epik i disa personave të ndërlidhur në kërkim të dashurisë, faljes dhe kuptimit të jetës në Luginën e San Fernandos.

Country:
Genre: Dramë
HD Blue Streak (1999) 1999 6.3
Blue Streak (1999)
Blue Streak (1999)

Blue Streak (1999)

Aksion Komedi Krim  1999 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Blue Streak (1999)
HD
IMDb: 6.3
93 min

Përpara se të arrestohej, një hajdut fsheh një diamant në një vend të sigurt. Pas lirimit nga burgu ai shkon ta kërkojë, po ai vend tashmë është kthyer në një…

Country: ,
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Gen-X Cops (1999) 1999 5.9
Gen-X Cops (1999)
Gen-X Cops (1999)

Gen-X Cops (1999)

Aksion Komedi Thriller  1999 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Gen-X Cops (1999)
HD
IMDb: 5.9
114 min

Ky film ka producent Jackie Chan dhe me regji të Benny Chan. Filmi tregon për Policinë e Hong Kongut që duhet të gjejë eksplozivët të cilët i ka marrë në…

Country:
HD Notting Hill (1999) 1999 7.1
Notting Hill (1999)
Notting Hill (1999)

Notting Hill (1999)

Dramë Komedi Romancë  1999 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Notting Hill (1999)
HD
IMDb: 7.1
124 min

Jeta e Uilliam Thakerit ndryshon rrënjësisht kur një ditë, në librarinë e tij të vogël shfaqet aktorja amerikane më e famshme e momentit. Ky takim rastësor shndërrohet në një ndjenjë…

Country: ,
HD Ravenous (1999) 1999 7.0
Ravenous (1999)
Ravenous (1999)

Ravenous (1999)

Horror Komedi Western  1999 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Ravenous (1999)
HD
IMDb: 7.0
101 min

Në një kamp të largët ushtarak në shekullin e 19-të, kapiteni Xhon Bojd dhe trupat e tij hyjnë në një mision shpëtimi i cili merr një kthesë të errët kur…

The Mummy (1999)
HD
IMDb: 7.0
124 min

Një amerikan që shërben në Legjionin e Jashtëm Francez, gjatë një gërmimi arkeologjik në qytetin antik të Hamunaptrës ngjall rastësisht një mumje që shkakton kërdi mbi të dhe ekuipazhin e…

Country:
HD The Thirteenth Floor (1999) 1999 7.1
The Thirteenth Floor (1999)
The Thirteenth Floor (1999)

The Thirteenth Floor (1999)

Mister Sci-fi Thriller  1999 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Thirteenth Floor (1999)
HD
IMDb: 7.1
100 min

Shkencëtari kompjuterik Hanon Fyler ka bërë një zbulim të rëndësishëm dhe do i tregojë kolegut, Dagllas Hallit, por duke e ditur se atë e ndjek dikush, i lë një letër…

Country: ,
Gorgeous (1999)
HD
IMDb: 6.1
121 min

Një vajzë romatike udhëton në Hong Kong në kërkim të dashurisë dhe takon një luftëtar profesionist me të cilin dashurohet.

Country: ,
The Hurricane (1999) 1999 7.6
The Hurricane (1999)
The Hurricane (1999)

The Hurricane (1999)

Dramë  1999 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Hurricane (1999)
IMDb: 7.6
146 min

Historia e vërtetë e Rubin ‘Uragani’ Carter, një boksier i burgosur padrejtësisht për një vrasje që nuk e ka kryer, dhe ndihma e jashtëzakonshme e njerëzve që e mbështetën për…

Country:
Genre: Dramë
HD Inferno (1999) 1999 5.2
Inferno (1999)
Inferno (1999)

Inferno (1999)

Aksion Dramë Romancë  1999 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Inferno (1999)
HD
IMDb: 5.2
95 min

Një familje dhe një bandë e trafikantëve të drogës komandojnë në një qytet në shkretëtirë. Por kur një ish-ushtar elite i cili ndihet fajtor për vdekjen e një miku dhe…

Country: ,