"2002"
Naruto
TMDb: 8.3
24 min

Naruto Uzumaki, një adoleshent, ninxha i ri i cili lufton fort teksa është në kërkim të njohurive dhe ëndërron të bëhet një Hokage, pasi janë udhëheqësit e fshatit dhe njihen…

Status: Ended
HD James Bond: Die Another Day (2002) 2002 6.1
James Bond: Die Another Day (2002)
James Bond: Die Another Day (2002)

James Bond: Die Another Day (2002)

Aksion Aventurë Thriller  2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
James Bond: Die Another Day (2002)
HD
IMDb: 6.1
133 min

Misioni i ri i Xhejms Bond për të hetuar lidhjen mes një terroristi Korean dhe një baroni diamantesh sabotohet kur ai tradhëtohet dhe kapet rob nga armiku. Tani misioni i…

Dinotopia
TMDb: 6.6
86 min

Pasi pësojnë një aksident me avjon, dy vëllezër e gjejnë veten në një ishull të humbur misterioz ku njerëzit jetojnë me dinosaurë inteligjentë, një shoqëri utopike mesjetare të cilës po…

Status: Ended
Insomnia (2002)
FULL HD
IMDb: 7.2
118 min

Dy detektivë të krimeve të rënda të Los Angeles-it janë dërguar në një qytet verior për të hetuar vrasjen metodike të një adoleshenti vendas.

Lilo & Stitch (2002)
FULL HD
IMDb: 7.2
92 min

Një vajzë adopton një qenush që rezulton të jetë një alien i djallëzor.

Country:
Treasure Planet (2002)
HD
IMDb: 7.2
95 min

Historia e Xhim Hokins, i cili e ëndërron jetën të mbushur me aventura në planete të tjera legjendare. Kur ai takon Billi Bons, jeta e tij merr një kthesë të…

Country:
Balto II: Wolf Quest (2002)
HD
IMDb: 6.1
76 min

Balto dhe vajza e tij Aleu, nisen në një udhëtim plot aventura, ku do zbulojnë shumë gjëra për veten e tyre.

Country:
Ice Age (2002)
HD
IMDb: 7.5
81 min

Gjatë Epokës së Akullnajave, një tigër dhëmbëmadh, një përtac dhe një mamuth leshi gjejnë një foshnjë t vogël e cila ka humbur, ata do bëjnë të pamundurën për ta kthyer…

Country:
Star Trek: Nemesis (2002)
HD
IMDb: 6.4
116 min

Sipërmarrja është thirrur në botën e Romulusit, duke u hequr sikur ata donin të negocionin për një Traktat Paqeje. Kapiteni Pikard dhe ekuipazhi i tij zbulojnë kërcënimin serioz që i…

Country:
HD Equilibrium (2002) 2002 7.4
Equilibrium (2002)
Equilibrium (2002)

Equilibrium (2002)

Aksion Sci-fi Thriller  2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Equilibrium (2002)
HD
IMDb: 7.4
107 min

Filmi tregon për një të ardhme shtypëse, ku një njeri i ngarkuar me zbatimin e ligjit ngrihet për të rrëzuar sistemin dhe shtetin, sepse të gjitha format e ndjenjës janë…

Country:
HD Talk to Her (2002) 2002 7.9
Talk to Her (2002)
Talk to Her (2002)

Talk to Her (2002)

Dramë Romancë  2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Talk to Her (2002)
HD
IMDb: 7.9
112 min

Dy burra krijojnë një miqësi të veçantë teksa kujdesen për dy gra, të cilat janë në koma të thellë.

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Minority Report (2002) 2002 7.6
Minority Report (2002)
Minority Report (2002)

Minority Report (2002)

Aksion Mister Sci-fi Thriller  2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Minority Report (2002)
HD
IMDb: 7.6
145 min

Në një të ardhme, ku një njësi speciale e policisë është në gjendje ti arrestojë vrasësit para se të ndodhë vrasja, një oficer nga kjo njësi do të akuzohet për…

Country:
HD National Lampoon’s Van Wilder (2002) 2002 6.4
National Lampoon’s Van Wilder (2002)
National Lampoon’s Van Wilder (2002)

National Lampoon’s Van Wilder (2002)

Komedi Romancë  2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
National Lampoon’s Van Wilder (2002)
HD
IMDb: 6.4
92 min

Djali më popullor i kampusit, takon një gazetare bukuroshe, e cila e bën të kuptojë që ndoshta ai ka frikë të diplomohet.

Country: ,
Genre: Komedi, Romancë
Hero (2002)
HD
IMDb: 7.9
120 min

Një oficer i mbrojtjes, Nameless, u thirr nga Mbreti i dinastis Qin në lidhje me suksesin e tij të dhënies fund të tre luftëtarëve.

Country: ,
HD Ali G Indahouse (2002) 2002 6.2
Ali G Indahouse (2002)
Ali G Indahouse (2002)

Ali G Indahouse (2002)

Komedi  2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Ali G Indahouse (2002)
HD
IMDb: 6.2
85 min

Ali Xhi, rastësisht bëhet një gurë shahu nga zëvendës Kryeministri, për të rrëzuar Kryeministrin e Britanisë së Madhe. Megjithatë, Ali përqafohet nga populli si zëri i rinisë dhe e bën…

Country: , ,
Genre: Komedi
HD 8 Mile (2002) 2002 7.1
8 Mile (2002)
8 Mile (2002)

8 Mile (2002)

Dramë Muzikë  2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
8 Mile (2002)
HD
IMDb: 7.1
110 min

Një reper i ri, duke luftuar në çdo aspekt të jetës së tij, dëshiron të jap nga vetja aq sa mundet, sepse kjo është mundësia e tij e fundit. Por,…

Country: ,
Genre: Dramë, Muzikë
HD Collateral Damage (2002) 2002 5.5
Collateral Damage (2002)
Collateral Damage (2002)

Collateral Damage (2002)

Aksion Dramë Thriller  2002 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Collateral Damage (2002)
HD
IMDb: 5.5
108 min

Pasi i vritet familja nga një akt terrorist, një zjarrfikës niset në kërkim të fajtorit…

Country: ,
Red Dragon (2002)
HD
IMDb: 7.2
124 min

Një agjent i pensionuar i FBI-së me dhunti psikologjike është caktuar për të ndihmuar në gjetjen e “Zanës së dhëmbëve”, një vrasës serial misterioz. Ai ndihmohet nga i burgosuri Dr….

Country: ,
xXx (2002)
HD
IMDb: 5.9
124 min

Një eskpert i sporteve ekstreme, Ksander Kejxh (Vin Diesel), rekrutohet nga qeveria e SHBA-ve për të mbledhur informacion mbi një grup kriminal të quajtur Anarkia 99.

Country:
Like Mike (2002)
HD
IMDb: 5.3
99 min

Një jetim 14-vjeçar bëhet superstar i NBA pasi provon një palë atlete me inicialet e zbehura “M.Xh.” brenda tyre.

Country: