"2009"
HD The Rebound (2009) 2009 6.3
The Rebound (2009)
The Rebound (2009)

The Rebound (2009)

Komedi Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Rebound (2009)
HD
IMDb: 6.3
95 min

Në Nju Jork, një mama beqare magjeps komshiun e sapo ardhur, një djalë shumë me i ri se ajo.

Country:
Genre: Komedi, Romancë
HD Revenge (2009) 2009 5.2
Revenge (2009)
Revenge (2009)

Revenge (2009)

Dramë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Revenge (2009)
HD
IMDb: 5.2
130 min

Një grua dërgon të dashurin e saj në burg pasi e akuzon atë për përdhunimin e vajzës së saj. Pesëmbëdhjetë vjet më vonë, ndërsa ai kthehet për të provuar pafajësinë…

Country:
Genre: Dramë
Broken Promise (2009)
HD
IMDb: 6.9
129 min

Kur fashistët pushtojnë vendin, Martini dëshmon sesi anëtarët e komunitetit hebre dhe familja e tij dërgohen në kampe pune. Mjaft naiv duke menduar që e ardhmja e tij do të…

FULL HD Normal The Dusseldorf Ripper (2009) 2009 6.2
Normal The Dusseldorf Ripper (2009)
Normal The Dusseldorf Ripper (2009)

Normal The Dusseldorf Ripper (2009)

Dramë Horror Mister  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Normal The Dusseldorf Ripper (2009)
FULL HD
IMDb: 6.2
100 min

Një avokat i ri dhe ambicioz merr çështjen e tij të parë të madhe, mbrojtjen e vrasësit serial brutal Peter Kuerten. Por Kuerten dhe gruaja e tij fillojnë të manipulojnë…

Genre: Dramë, Horror, Mister
HD Zombieland (2009) 2009 7.6
Zombieland (2009)
Zombieland (2009)

Zombieland (2009)

Aventurë Horror Komedi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Zombieland (2009)
HD
IMDb: 7.6
88 min

Mes një apokalipsi zombiesh, një djalosh frikacak bashkohet me një guximtar që është fiksuar me një çift motrash dinake të cilat po udhëtonin nga Teksasi për në Los Anxhelos.

Country:
HD Mulan: Rise of a Warrior (2009) 2009 6.8
Mulan: Rise of a Warrior (2009)
Mulan: Rise of a Warrior (2009)

Mulan: Rise of a Warrior (2009)

Aventurë Dramë Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Mulan: Rise of a Warrior (2009)
HD
IMDb: 6.8
114 min

Nje vajzë e re shkon fshehtas në ushtri për të shpetuar babane plak nga vdekja dhe behet një nga heroinat më të medha të Kinës.

Country:
HD Fast & Furious (2009) 2009 6.6
Fast & Furious (2009)
Fast & Furious (2009)

Fast & Furious (2009)

Aksion Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Fast & Furious (2009)
HD
IMDb: 6.6
107 min

Brian O’Conner, një punjonjës i FBI, bashkëpunon me Dominic Toretto për t’u hakmarrë ndaj një krimineli të rrezikshëm.

Country: ,
Genre: Aksion, Thriller
The Take 2009
The Take
The Take

The Take

Dramë Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi:
The Take
TMDb: 7.8
60 min

Freddie Jackson lirohet nga burgu në 1984 pasi kishte vuajtur një dënim prej katër vitesh për grabitje me armë. Gruaja e tij Jackie, e cila po e priste jashtë me…

Status: Ended
Genre: Dramë, Krim, Thriller
The Vampire Diaries 2009
The Vampire Diaries
The Vampire Diaries

The Vampire Diaries

Fantazi Horror Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi:
The Vampire Diaries
TMDb: 8.1
43 min

Historia e dy vëllezërve vampirë të fiksuar me të njëjtën vajzë, e cila ka një ngjashmëri të mrekullueshme me vampiren e bukur e të pamëshirshme që ata e njohën dhe…

Status: Ka përfunduar.
HD The Treasure Hunter (2009) 2009 3.8
The Treasure Hunter (2009)
The Treasure Hunter (2009)

The Treasure Hunter (2009)

Aksion Aventurë Fantazi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
The Treasure Hunter (2009)
HD
IMDb: 3.8
105 min

Një grup hajdutësh ndjekin një kalorës të ri, vajzën e mentorit të tij dhe një arkeolog të famshëm, të cilët posedojnë një hartë që çon drejt një thesari antik.

Country:
HD District 13: Ultimatum (2009) 2009 6.5
District 13: Ultimatum (2009)
District 13: Ultimatum (2009)

District 13: Ultimatum (2009)

Aksion Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
District 13: Ultimatum (2009)
HD
IMDb: 6.5
101 min

Damian dhe Leito rikthehen ne Zonen B13 me misionin per te sjelle paqe ne sektorin problematik i cili kontrollohet nga 5 kryetare bandash perpara se sherbimi sekret te marre masa…

Country:
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Halloween II (2009) 2009 4.9
Halloween II (2009)
Halloween II (2009)

Halloween II (2009)

Horror  2009 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Halloween II (2009)
HD
IMDb: 4.9
105 min

I sëmuri Michael Myers është lënë i lirë dhe është në qarkullim për të përmbushur synimin e tij për kasaphane. Këtë herë psikopati është në kërkim të motrës që ai…

Country:
Genre: Horror
HD The Time Traveler’s Wife (2009) 2009 7.1
The Time Traveler’s Wife (2009)
The Time Traveler’s Wife (2009)

The Time Traveler’s Wife (2009)

Dramë Fantazi Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Time Traveler’s Wife (2009)
HD
IMDb: 7.1
107 min

Një dramë romantike për një bibliotekar nga Çikago me një anomali gjenetike që udhëton në kohë dhe vështirësitë që has me martesën e tij.

Country:
HD Enter the Void (2009) 2009 7.3
Enter the Void (2009)
Enter the Void (2009)

Enter the Void (2009)

Dramë Fantazi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Enter the Void (2009)
HD
IMDb: 7.3
161 min

Një shpërndarës amerikan droge që jeton në Tokio tradhtohet nga miku i tij më i mirë dhe vritet gjatë një marrëveshje droge. Shpirti i tij, duke parë pasojat e vdekjes…

Genre: Dramë, Fantazi
HD Now & Later (2009) 2009 5.1
Now & Later (2009)
Now & Later (2009)

Now & Later (2009)

Dramë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Now & Later (2009)
HD
IMDb: 5.1
99 min

[+18]Një bankier i poshtëruar përjeton një marrëdhënie të zjarrtë me një emigrante të jashtëligjshme e cila e bën ta shohë botën në një mënyrë krejt ndryshe.

Country:
Genre: Dramë
HD Star Trek (2009) 2009 7.9
Star Trek (2009)
Star Trek (2009)

Star Trek (2009)

Aksion Aventurë Sci-fi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Star Trek (2009)
HD
IMDb: 7.9
127 min

Xhejms Taiberius Kërk përpiqet të ndjekë gjurmët e të atit. Zoti Spok e kontrollon me kujdes. Ndërkohë që një Romulian hakmarrës nga e ardhmja krijon vrima të zeza në përpjekje…

Country: ,
HD [Rec] 2 (2009) 2009 6.5
[Rec] 2 (2009)
[Rec] 2 (2009)

[Rec] 2 (2009)

Horror Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
[Rec] 2 (2009)
HD
IMDb: 6.5
85 min

Për të konstatuar situatën aktuale, një oficer i supozuar mjekësor dhe një ekip i GEO hyjnë brenda në ndërtesën e banuar dhe fatkeqe, tashmë të karantinuar.

Country:
Genre: Horror, Thriller
Carriers (2009)
HD
IMDb: 6.0
84 min

Ndërsa një virus vdekjeprurës përhapet globalisht, katër shokë kërkojnë një strehë për tu mbrojtur. Ndërsa shmangin të infektuarit, gjakrat ndizen midis njëri-tjetrit.

Country:
HD Sin Nombre (2009) 2009 7.6
Sin Nombre (2009)
Sin Nombre (2009)

Sin Nombre (2009)

Aksion Dramë Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Sin Nombre (2009)
HD
IMDb: 7.6
96 min

Adoleshentja nga Hondurasi Sajra ribashkohet me të atin për të tentuar realizimin e ëndrrës për të shkuar në SHBA. Shkuarja në Meksikë është hapi i parë i këtij udhëtimi, pasi…

Country: ,
HD Van Wilder: Freshman Year (2009) 2009 5.3
Van Wilder: Freshman Year (2009)
Van Wilder: Freshman Year (2009)

Van Wilder: Freshman Year (2009)

Komedi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Van Wilder: Freshman Year (2009)
HD
IMDb: 5.3
98 min

Van Uilldër fillon vitin e parë të studimeve në Kolegjin Kollixh dhe i hyn një aventure për të liruar shkollën nga shtypja seksuale dhe moslejimi i festave , duke bërë…

Country:
Genre: Komedi